0

Анкета матчу

Запоріжжя, ПС ЗАБ
Запоріжжя-ZOG - Хімік 58:78 (15:24 16:12, 10:15 17:27)

Запоріжжя-ZOG: Ткачук 5 + 10 передач - 4 втрати, Щепкін 21 + 7 підбирань, Овдеєнко 5, Нікітін 4 + 7 підбирань, Буц 4 - старт; Анісімов 14 + 6 підбирань + 3 блок-шота, Кожем'якін 3, Ворник 2 + 5 підбирань

Хімік: Колтер 12 + 6 передач, Марченко 13, Еріенс 2, Павлов 13, Петров 15 + 14 підбирань - старт; Рябчук 9 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення, Антипов 6, Мальчевський 5, Сидоров 3

Хід гри

У дебюті зустрічі команди влаштували перестрілку з-за дуги результатом якої став рівний рахунок на екваторі стартової десятихвилинки. Господарі реалізували 3 з 4 дальніх кидків, а гості закинули 2 з 4. Хімік зумів оформити міні-ривок 9:0 після медіа тайм-ауту: скориставшись невдалим відрізком запоріжців.

У другій чверті Запоріжжя зуміло зупинити спурт суперника і повернулися в гру. Багато в чому це стало заслугою Артема Щепкіна, який проводив свій найкращий відрізок в сезоні - за першу половину захисник набрав 16 очок. У підсумку, на велику перерву команди пішли при «+5» для южненців.

У другій половині господарі серйозно здали в атакуючій грі, чим скористався Хімік, який після невеликої розвідки вже в середині третьої чверті зробив свою перевагу двозначною. Надалі підопічні Степановського лише нарощували відрив і під час заключного відрізку гри спокійно доводили гру до перемоги. У господарів крім Щепкіна хорошу гру провів центровий Валерій Анісімов, який вдало увійшов у цей матч з лави. У Хіміка результативно зіграла вся стартова п'ятірка за винятком Еріанса і на чолі з Петровим, який оформив солідний дабл-дабл - 15 очок плюс 14 підбирань.

В результаті Хімік здобув впевнену виїзну перемогу і перервав серію з 5 поспіль поразок у Суперлізі Парі-Матч.

Наступні матчі

Хімік свій наступний матч у Суперлізі Парі-Матч зіграє 10 грудня вдома проти одеської БІПИ, а Запоріжжя-ZOG у цей же день на виїзді гратиме проти Дніпра.

Харків’яни підсилилися досвідченим українцем
Політехнік уклав угоду зі Станіславом Завадським
Баскетболісти Одеси відвідали спеціалізований дитячий інтернат
Гравці завітали з подарунками до дітей з вадами зору
Майкл Холтон: я виріс у баскетбольному залі на тренуваннях батька
Американський захисник Запоріжжя розповів про захоплення баскетболом, етапи кар’єри та інше
Ветерани Павло Ревзін і Олександр Кольченко дебютують цього сезону у збірній туру
Гравці «Хіміка», «Дніпра», «Запоріжжя» і «Чрекаських Мавп» увійшли до складу команди найкращих цього тижня
Епічний камбек Хіміка та реванши Дніпра: підсумки шостого туру Суперліги Парі-Матч
Київ-Баскет у овертаймі переміг Одесу
Команда Євгена Мурзіна провела яскраву домашню гру, результатом якої стала перемога над Одесою.
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 10 листопада
Відео10.11.2018
Команди Суперліги Парі-Матч зіграють чергові матчі в рамках регулярного чемпіонату
Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 10 листопада
Сьогодні в Україні буде зіграно два баскетбольних матчі в чоловічій Суперлізі Парі-Матч