Харків’яни зіграють у вирішальному етапі Кубка України

0

Харківський Авантаж-Політехнік впевнено переміг Рівне в другому матчі 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу серед чоловіків – 84:49.

Господарі з перших секунд зустрічі пішли вперед. Впевнений тиск харків’ян заважав гостям максимально сконцентруватися в дебюті. То ж господарі поступово довели свою перевагу до двозначної, маючи після стартової чверті 14 очок запасу. Разом з 16-ма очками переваги після першого поєдинку шанси рівненців набули максимально теоретичного характеру.

Впевнена перевага дещо заколисала господарів. З початком другої 10-хвилинки гості скоротили поточну різницю до 9 очок. Та більшого харків’яни суперникам не дозволили. Навіть без травмованого Барнса їм вистачало сил, аби тримати під тиском суперника з нижчого дивізіону. «Політехніки» впевнено переважали рівненців за реалізацією та грою під щитами.

Після поновлення гри після великої перерви гості певний час ще намагалися стримувати господарів.  Та надовго сил забракло. На початок заключної чверті харків’яни вийшли вперед вже на 16 очок. У заключну 10-хвилинку ця різниця лише зростала. Остаточна перевага в матчі сягнула 35-ти очок.

То ж харківський Авантаж-Політехнік зіграє в Фіналі чотирьох, до якого раніше вже вийшов южненський Хімік. Інші учасники мали визначитися в парах Будівельник – Дніпро та БІПА-Одеса – Черкаські Мавпи.

КУБОК УКРАЇНИ
1/4 фіналу
25 січня
Харків. 17:45

Авантаж-Політехнік (Харків) – Рівне – 84:49
Авантаж-Політехнік: Вуйович – 19о, 7пд, 1пр; Козлов – 16о, 6пд, 2пр.
Рівне: Кісільчук – 21о, 4пд.
Перший матч – 83:67

Євген Мурзін: рішення щодо покарання Черкаських Мавп не стало для мене радісною звісткою
Головний тренер Київ-Баскета віддає перевагу спортивному принципу
Заява президента ФБУ, щодо дискваліфікації чемпіона Суперліги з Фіналу чотирьох Кубку України
Михайло Бродський прокоментував ситуацію із технічною поразкою «Черкаських Мавп» у 1/4 фіналу
Найкращі моменти перших матчів 1/4 Кубку України
Незабаром продовження кубкових баталій. Пропонуємо Вам пригадати найефктніші епізоди із перших чвертьфінальних матчів Кубку України
Одеса залишила Миколаїв за бортом Фіналу чотирьох: топ-моменти матчів 1/4 фіналу