Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Гравці "дубля" Черкаських Мавп завітали до школи

Гравці "дубля" Черкаських Мавп завітали до школи

Свій урок баскетболу школярам провели гравці дубля Черкаських Мавп Юрій Романовський та Микита Симоненко.

Ці діти чекали на Черкаських Мавп найдовше. Семикласники та шестикласники готувалися до приходу баскетболістів. Саме зараз на уроках фізкультури проходять цю тему. Познайомити із цим видом спорту та продемонструвати свої вміння до 19-ї школи прийшли вихованці Черкаських Мавп. Для Юрія Романовського це взагалі перший майстер-клас. Втім 16-річний баскетболіст поборов хвилювання та запропонував дітям низку вправ. 

Юрій Романовський, гравець Черкаських Мавп-2:
"Дуже сподобалося, маса позитивних емоцій. Згадалися часи, коли до мене у школу приходили Черкаські Мавпи. А цього разу вже я у якості баскетболіста проводжу майстер-клас. Мені сподобалося і тоді, так і зараз. Помітно було, що діти хвилювалися, але і ми з Нікітою хвилювалися. Втім все пройшло чудово, думаю дітям все сподобалося".

Тривала розминка, а потім велика кількість вправ та естафет. Разом з Юрієм та Микитою школярі відпрацьовували різного виду передачі, ведення м’яча, подвійний крок та кидок із середньої відстані. Найбільше часу залишили на гру. Причому вирішили провести символічний турнір. Гравці Мавп обрали собі одразу по три команди й зіграли між собою тричі!

По разу перемогли команди Симоненка та Романовського. Один матч завершився нічиєю. Всі отримали масу позитивних емоцій від гри та спілкування.

Микита Симоненко, гравець Черкаських Мавп-2:
"Сподобалося, діти такі грайливі. Помітно, що їм подобається баскетбол, вони ходять на матчі, самі полюбляють грати. Мені все дуже сподобалося. Думаю, такі майстер-класи дуже важливі для дітей. Навіть вчитель фізкультури сказала, що вони дуже довго чекали на нас, навіть ніч не спали. Помітно, що вони хвилювалися, раділи. Все пройшло чудово". 

На завершення гравці Черкаських Мавп спільно з партнером клубу ТМ Світ Ласощів подякували дітям за майстер-клас. Та подарували їм солодкі подарунки.