Дніпро здобув найрезультативнішу перемогу в чемпіонаті

Дніпро здобув ювілейну 20-ту перемогу в поточному сезоні Суперліги Парі-Матч

Дніпро – Авантаж-Політехнік – 108:64 (32:16, 30:15, 31:19, 15:14)
Дніпро: Вільховецький 11+2пд,5пр, Ревзін 13+3пд,4пр, Тимофеєнко 18+7пд, Глєбов 11+8пд,5пр, Мішула 10+4пд,9пр; Шундель 11+2пд,2пр, Закурдаєв 11+4пд,2пр, Шевченко 15+11пд,4пр, Мироненко 4+5пд, Сизов 4+4пд,3пр.
Авантаж-Політехнік: Рочняк 4пд, Козлов 3+2пд,6пр, Барнс 23+4пд,4пр, Вуйович 8+4пд,2пр, Йованович 9+1пр; Рудаков 8+7пд,5пр, Чугунов 2+4пд, Тарасенко 8+7пд,1пр, Савченко 3, Колотілов 1пд.

Хід матчу
Три поспіль перемоги на виїзді надавали вболівальникам гостей сподівання на боротьбу проти лідера чемпіонату. Та сподівань вистачило лише на кілька стартових хвилин. Першим влучанням гостей став триочковий Йовановича у відповідь на результативну атаку Тимофеєнка. Останній сходу данком повернув лідерство господарям. Гості зусиллями того ж Йовановича спробували стримати Дніпро. На мить рахунок навіть вирівнявся та це був останній позитив для гостей у першій половині.
Господарі значно переважали гостей за всіма компонентами гри. Різниця невпинно зростала. Після першої половини у Дніпра було +16, а до перерви уже +31.

Перевага за точними кидками – 21:10, зокрема за трьохочковими – 9:5. Підбирання – 32:19.

Незважаючи на беззаперечну перевагу господарі не збиралися зупинятися. Певний час після поновлення боротьби гравці Дніпра дозволили супернику стримувати різницю, та ще до кінця третьої 10-хвилинки знову стрімко пішли в відрив.

У заключній чверті господарі дещо зменшили темп гри, та за 4 хвилини до кінця ігрового часу вони вже перейшли за 100 набраних очок.

У підсумку ювілейна 20-та перемога Дніпра – найрезультативніша в сезоні

Герої матчу
У господарів особливо відзначилися капітан Тимофеєнко, Шевченко з дабл-дабл, Глєбов та Мішула.

Наступні матчі
Дніпро наступний поєдинок зіграє 16 лютого в Одесі. Харків’яни того ж дня гратимуть в Южному.

Усі матчі медальних серій Суперліги Парі-Матч відбудуться з використанням системи відеоповторів для суддів
Відео 22.04.2018
Судді матимуть допомогу під час спірних епізодів у вирішальних матчах чемпіонату України
Фіналісти чемпіонату України завітали до школярів Фіналісти чемпіонату України завітали до школярів
Гравці Черкаських Мавп провели майстер-клас у школі
Статистичні підсумки другого раунду плей-оф Суперліги Парі-Матч Статистичні підсумки другого раунду плей-оф Суперліги Парі-Матч
Головні цифри півфінальних протистоянь у чемпіонаті України
Найкращим гравцем півфіналів чемпіонату України Суперліги Парі-Матч визнано Станіслава Тимофеєнка Найкращим гравцем півфіналів чемпіонату України Суперліги Парі-Матч визнано Станіслава Тимофеєнка
Результати опитування тренерів і представника титульного спонсора Суперліги ТМ Парі-Матч Віталія Місюри за підсумками півфіналів дали сенсаційні результати
Битва за нагороди Суперліги Парі-Матч: Дніпро проти Мавп, Хімік проти Миколаєва Битва за нагороди Суперліги Парі-Матч: Дніпро проти Мавп, Хімік проти Миколаєва
У суперлізі Парі-Матч наступає найгарячіша пора. Стали відомі суперники по серіям за нагороди.
Дніпро на характері здобув вирішальну перемогу в півфіналі Дніпро на характері здобув вирішальну перемогу в півфіналі
Визначився другий фіналіст сезону в Суперлізі Парі-Матч
Олександр Кушніров: в перемогу треба вірити Олександр Кушніров: в перемогу треба вірити
Один з лідерів МБК Миколаїв підсумував виступи своєї команди у плей-оф Суперліги Парі-Матч
Найкращі моменти півфінальної серії Черкаські Мавпи – Миколаїв: відео
Відео 17.04.2018
Топ-10 моментів у матчах півфінальної серії Суперліги Парі-Матч
Володимир Конєв: мета ставиться на день прийдешній Володимир Конєв: мета ставиться на день прийдешній
Гравець Черкаських Мавп наближає золоту мету
Участь Олександра Мішули у четвертій грі півфіналу під великим питанням Участь Олександра Мішули у четвертій грі півфіналу під великим питанням
Лідер Дніпра може не завершити півфінальну серію проти южненського Хіміка
Найкращі моменти матчу Хімік – Дніпро: відео
Южненці скоротили різницю в півфінальній серії Суперліги Парі-Матч
Хімік скоротив відставання у півфінальній серії з Дніпром Хімік скоротив відставання у півфінальній серії з Дніпром
Господарі оформили ключовий ривок на початку заключної чверті
Хімік - Дніпро: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч Хімік - Дніпро: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч
Переможець «регулярки» вже сьогодні може вийти у фінал
Суперліга Парі-Матч: визначено фаворита півфіналу Суперліга Парі-Матч: визначено фаворита півфіналу
У Миколаєві відбудеться третій матч півфінальної серії
МБК Миколаїв - Черкаські Мавпи: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч МБК Миколаїв - Черкаські Мавпи: анонс третього матчу півфіналу Суперліги Парі-Матч
Корабели спробують скоротити відставання у серії на домашньому майданчику
Дніпро переміг Хімік: топ-моменти другого матчу півфінальної серії Суперліги Парі-Матч Дніпро переміг Хімік: топ-моменти другого матчу півфінальної серії Суперліги Парі-Матч
Команда Дениса Журавльова здобула вольову перемогу у домашній грі
Дніпро у драматичному матчі переміг Хімік та подвоїв перевагу в серії Дніпро у драматичному матчі переміг Хімік та подвоїв перевагу в серії
Команда Дениса Журавльова перемогла Хімік в другому півфінальному матчі Суперліги Парі-Матч