Дніпро взяв реванш у Миколаєва

Віце-чемпіон України Дніпро приймав Миколаїв в матчі шостого туру регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – перша гра цих команд завершилась домашньою перемогою “корабелів”.

Дніпро виграв нерезультативний стартовий відрізок матчу. Господарі грали агресивніше на обох сторонах майданчику, мали 10 очок переваги, але дозволили супернику зробити міні-ривок 6:0 і скоротити відставання до 4 балів. Головною ж подією стартової десятихвилинки став дебют Кирила Фесенка, який отримав перші ігрові хвилини у майці Дніпра.

Миколаїв у першій половині мав тотальну перевагу на щитах, зібравши 27 підбирань за 20 хвилин, 13 з яких, на чужому щиті. Але 11 втрат та низька реалізація триочкових кидків не дозволила команді Віталія Чернія перехопити ініциативу. Дніпро втримав перевагу у 3 бали перед великою перервою.

У третій чверті Дніпро додав у захисті, налагодив гру на щитах і відразу отримав двозначний відрив, а 5 поспіль очок від Фесенка і швидкий перебір фолів Миколаєва допомогли господарям піти на заключну 2-хвилинну перерву за 12 балів переваги.

Дніпро трохи ускладнив своє становище 5 командними фолами за стартові 3 хвилини четвертої чверті, але ближче ніж на 7 очок під час заключної десятихвилинки гостям скоротити відставання не вдалося, а три ендвани за чверть від Тимофеєнка остаточно заспокоїли гру - Дніпро довів матч до перемоги з рахунком 74:65.

Найкращим гравцем поєдинку став Станіслав Тимофеєнко, який до 23 очок додав 4 підбирання та 4 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив “+27”. У гостей варто відзначити Сергія Попова, який вдало увійшов до гри з лави: захисник “корабелів” за 25 хвилин набрав 17 очок, зробив 6 підбирань, 3 передачі та 1 перехоплення (РЕ +20).

Свій наступний матч Дніпро проведе у неділю, 11 листопада, вдома проти Запоріжжя, а Миколаїв у цей же день гратиме на виїзді проти Політехніка.

Дніпро вдома переміг Миколаїв: відео коментарів після гри

Дніпро розібрався з Миколаєвом: фотогалерея

Суперліга Парі-Матч. 6-й тур

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Миколаїв 74:65 (15:11, 20:19, 19:12, 20:23)

Дніпро: Тимофеєнко 23 + 4 підбирання + 4 перехоплення, Закурдаєв 9 _ 3 підбирання + 2 передачі – 2 втрати, Ревзін 5 + 5 підбирань, Вільховецький 5, Кушніров 0 – старт, Фесенко 9 + 6 підбирань + 2 перехоплення, Сізов 7 + 4 підбирання, Шундель 7 – 3 втрати, Мішула 6 + 2 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення – 2  втрати, Натяжко 3, Кожемякін 0

Запоріжжя: Анікієнко 8 + 6 підбирань, Жуковський 6 + 5 підбирань – 5 втрат, Мусієнко 2, Онуфрієв 0 – старт, Попов 17 + 6 підбирань + 3 передачі, Приймак 12 + 8 підбирань – 3 втрати, Адедиран 8 + 5 підбирань – 3 втрати, Хохоник 7, Тонченко 0 + 3 передачі + 3 підбирання, Бобров 0

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.