Дніпро вирвав мінімальну перемогу на старті Кубка Європи ФІБА

Дніпро переміг на виїзді турецький Буюкчекмече в першому матчі першого кваліфікаційного раунду Кубка Європи ФІБА – 89:88.

На початку зустрічі після перших результативних атак господарів гості скоротили відставання, а триочковий Тимофеєнка з наступним влучанням Ревзіна вивели дніпрян вперед на 4 очки. Та успіх виявився локальним. Турки заволоділи ініціативою й до кінця стартової чверті мали вже 13 очок переваги.

Такий перебіг мотивував українців до більш агресивних дій у другій 10-хвилинці. +11 очок переваги за цю чверть дозволили практично вирівняти становище на кінець першої половини поєдинку.

По перерві дотиснути господарів не вдалося. Натомість йшла рівна боротьба. Туркам суттєво допомагала результативність американця Брейсі Райта, якого не завжди встигали нейтралізувати. У гостей роль лідера взяв на себе Дзюба. Відзначимо повернення після травми на чемпіонаті Європи Мішули.

Рівні шанси зберігалися до останнього. За 32 секунди до сирени Дніпро лише на очко відставав – 87:88. Саме триочковий Мішули до мінімуму скоротив різницю. Турки в своїй заключній атаці втратили м’яч, а дніпряни вивели під кільце Глєбова, який і приніс перемогу.

Розпочато процедуру реорганізації ФБУ

Мінімальна перевага має додати українцям психологічної впевненості на старті сезону перед відповіддю, яка відбудеться за тиждень, 27 вересня в Дніпрі.

Кубок Європи ФІБА
1 кваліфікаційний раунд
Матч 1

Буюкчекмече (Туреччина) – Дніпро (Україна) – 88:89 (27:14, 19:30, 18:19, 24:26)

Обидва матчі з «Пріштіною» у Кубку Європи ФІБА Хімік зіграє у гостях Обидва матчі з «Пріштіною» у Кубку Європи ФІБА Хімік зіграє у гостях
Обидва матчі з косовською «Пріштіною» у груповому турнірі Кубку Європи ФІБА южненський «Хімік» зіграє на полі суперника
Кубок Європи ФІБА: результати 18 жовтня Кубок Європи ФІБА: результати 18 жовтня
У Кубку Європи ФІБА зіграно стартові матчі групового етапу
Хімік поступився у першому матчі групового раунду Кубку Європи FIBA Хімік поступився у першому матчі групового раунду Кубку Європи FIBA
Южненці програли Бююкчекмедже у домашньому поєдинку
Хімік стартує у групі Кубку Європи FIBA. Анонс матчу проти Бююкчекмедже Хімік стартує у групі Кубку Європи FIBA. Анонс матчу проти Бююкчекмедже
Віце-чемпіон України проведе домашній поєдинок першого туру
Хімік – Бююкчекмедже: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА Хімік – Бююкчекмедже: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА
Хімік зіграє перший поєдинок групового етапу Кубка Європи ФІБА
Канал “Xsport” покаже матчі “Хіміка” у Кубку Європи FIBA Канал “Xsport” покаже матчі “Хіміка” у Кубку Європи FIBA
Завтра “Хімік” стартує у груповому етапі Кубку Європи FIBA
Представник України зіграє в Кубку Європи ФІБА Представник України зіграє в Кубку Європи ФІБА
Хімік кваліфікувався в груповий етап Кубка Європи ФІБА
Хімік програв у другому матчі кваліфікації Кубка Європи ФІБА Хімік програв у другому матчі кваліфікації Кубка Європи ФІБА
Южненці програли 8 очок Істанбулу в домашньому матчі кваліфікації Кубка Європи ФІБА
Хімік – Істанбул: анонс матчу Кубка Європи ФІБА Хімік – Істанбул: анонс матчу Кубка Європи ФІБА
Южненці боротимуться за путівку в основний етап змагань
Змінено умови виходу в основний етап Кубка Європи ФІБА Змінено умови виходу в основний етап Кубка Європи ФІБА
Більше команд з кваліфікації зможуть потрапити до основного етапу турніру
Кубок Європи ФІБА: результати 3-4 жовтня Кубок Європи ФІБА: результати 3-4 жовтня
Зіграно перші матчі другого кваліфікаційного раунду Кубка Європи ФІБА
Хімік у першому матчі проти Істанбулу переміг на виїзді з різницею в одне очко Хімік у першому матчі проти Істанбулу переміг на виїзді з різницею в одне очко
Команда Віталія Степановського отримала лише символичну перевагу перед другим поєдинком
Кубок Європи ФІБА: визначено фаворита матчу Істанбул – Хімік Кубок Європи ФІБА: визначено фаворита матчу Істанбул – Хімік
Віце-чемпіони України починають єврокубковий сезон
Хімік стартує в Кубку Європи ФІБА Хімік стартує в Кубку Європи ФІБА
Южненці починають боротьбу за вихід в основний етап євротурніру
Дніпро поступився Буюкчекмедже і завершив виступ у Кубку Європи FIBA Дніпро поступився Буюкчекмедже і завершив виступ у Кубку Європи FIBA
Команда Дениса Журавльова програла домашній матч-відповідь з різницею "-16"
Другий раунд битви. Анонс матчу Кубку Європи FIBA Дніпро - Бююкчекмедже Другий раунд битви. Анонс матчу Кубку Європи FIBA Дніпро - Бююкчекмедже
Команда Дениса Журавльва гратиме вдома проти турецького колективу
Хімік отримав суперника по Кубку Європи ФІБА Хімік отримав суперника по Кубку Європи ФІБА