Дніпро переміг у Києві і завдав Будівельнику першої поразки у сезоні

Анкета гри

Будівельник - Дніпро 77:86 (17:16, 16:27, 25:18, 19:25)

Будівельник: Дугат 10 + 6 передач, Філдс 22 + 4 підбирання - 5 втрат, Місяць 5, Вінтоняк 2, Анісімов 8 + 5 підбирань - старт; Отверченко 10, Крутоус 8, Дроздов 8 + 5 підбирань, Конате 3, Сандул 1

Дніпро: Вільховецький 3 + 7 передач, Мішула 12 + 4 підбирання + 5 передач - 4 втрати, Ревзін 5, Тимофеєнко 9 + 5 підбирань, Дзюба 6 - старт; Загреба 18 + 8 підбирань, Глєбов 16 + 4 передачі, Шундель 6 + 5 передач, Закурдаев 5, Шевченко 3, Сизов 3

Хід гри

Вдалий старт Будівельнику забезпечив Олександр Місяць, для якого протистояння проти колишньої команди було особоливо принциповим. Але в цілому чверть проходила у рівній боротьбі. Кияни більше грали через фарбу, де мали перевагу у габаритах, а Дніпро традиційно активно рухав м’яч в атаці і намагався знайти можливості для вільного кидка. Завершив чверть Макс Конате, який точним триочковим закрив десятихвилинку при «+1» для господарів.

У другій чверті Дніпро скористався недбалою грою Будівельника у захисті, нагородивши киян серією триочкових у виконанні Мішули, Сизова, Загреби та Глєбова. Відрив гостей швидко став двозначним і досяг 15 очок.  Лише завдяки данку у швидкому відриві від Дроздова та серії штрафних від Анісімова кияни трохи скоротили відставання перед великою перервою, але 27 балів за чверть дозволили команді Дениса Журавльова виграти половину «+10».

Третя чверть стала бенефісом американського дуету Будівельника. Філдс за десятихвилинку додав до активу 12 очок, а Дугат підтримав співвітчизника у кидках з-за дуги. Господарі зуміли скоротити відставання, проте наздогнати Дніпро не встигли, залишивши від гандикапу суперника 3 бали перед вирішальним відрізком гри.

Вирішальним відрізком матчу стала перша половина четвертої чверті, по ходу якої Дніпро остаточно вирішив усі питання в цьому матчі. Триочкові влучання Шунделя і Глєбова, а також відмінна робота на щитах Загреби дозволила гостям оформити черговий ривок, після якого господарі повернутися в гру не зуміли навіть після двох тайм-аутів Коваля. Кожна спроба киян миттєво каралася дальніми кидками гостей, які в цьому матчі атакували з відмінним відсотком (52%).

У підсумку Дніпро кінцівку провів краще за суперника і не дозволив чемпіону довести свій камбек до кінця. Команда Дениса Журавльова виграла третій матч в новому сезоні і завдала Будівельнику першої поразки в чемпіонаті.

Герой матчу

Кращий матч в сезоні провів центровий Дніпра Сергій Загреба. Поки снайпери команд мучили Будівельник дальніми влучаннями, центровий відмінно відпрацював на щитах, де не поступався бігменам киян, набравши при цьому 18 очок. Загреба став найкориснішим гравцем матчу, а його рейтинг ефективності склав 25 балів.

Наступний матч

Будівельник свій наступний матч проведе у Києві - 13-го жовтня підопічні Володимира Коваля вдома зіграють проти Політехніка. Дніпро у цей же день гратиме на виїзді проти Черкаських Мавп.

Суперліга Парі-Матч: відео найкращих моментів 11-15 жовтня
Відео 17.10.2017
У Суперлізі Парі-Матч зіграно поєдинки регулярного чемпіонату
Вперше у збірній туру пара захисників БІПИ Вперше у збірній туру пара захисників БІПИ
Найкращем гравцем минулого тижня став Ефіанаї Танкслі
Підсумки третього тижня регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Підсумки третього тижня регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч
Головні цифри та факти останніх матчів чемпіонату України
Суперліга Парі-Матч: результати 11-15 жовтня Суперліга Парі-Матч: результати 11-15 жовтня
У Суперлізі Парі-Матч зіграно чергові матчі регулярного чемпіонату
БІПА-Одеса здобула важку вольову перемогу у матчі з Миколаєвом БІПА-Одеса здобула важку вольову перемогу у матчі з Миколаєвом
Одесити відіграли 9-очкове відставання під час заключної чверті
Хімік переграв Запоріжжя-ZOG на своєму майданчику Хімік переграв Запоріжжя-ZOG на своєму майданчику
Южненці не залишили шансу опонентам в останній чверті. Підопічні Валерія Степановського переграли своїх візаві практично у всіх компонентах
Анонс матчів Супреліги Парі-Матч 15 жовтня Анонс матчів Супреліги Парі-Матч 15 жовтня
У чемпіонаті України буде зіграно дві гри - у Одесі ти Южному
Найкращі моменти матчу Черкаські Мавпи – Дніпро: відео
Відео 14.10.2017
Дніпро продовжив переможну серію в чемпіонаті України
Будівельник завдав Політехніку четвертої поразки поспіль Будівельник завдав Політехніку четвертої поразки поспіль
Чемпіон після невдалого старту матчу, зібрався і довів гру до впевненої перемоги
Дніпро без поразок продовжує крокувати в Суперлізі Парі-Матч Дніпро без поразок продовжує крокувати в Суперлізі Парі-Матч
Дніпро далі продовжує крокувати в Суперлізі Парі-Матч без поразок! Цього разу під натиском підопічних Дениса Журавльова не встояла команда Черкаських Мавп
Суперліга Парі-Матч: фаворити поєдинків 13 жовтня Суперліга Парі-Матч: фаворити поєдинків 13 жовтня
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 13 жовтня Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 13 жовтня
У чемпіонаті України відбудуться три матчі - у Черкасах, Києві та Одесі
Андрій Кожем’якін: мені подобаються великі навантаження Андрій Кожем’якін: мені подобаються великі навантаження
20-річний плеймейкер запоріжців став на початку сезону основним розігруючим команди
Талісман ФБУ запросив студентів на поєдинок Суперліги Парі-Матч Талісман ФБУ запросив студентів на поєдинок Суперліги Парі-Матч
У СК Меридіан 13 жовтня грають Будівельник та Політехнік
Суперприз від TM Parimatch у Києві зріс до 40 000 грн Суперприз від TM Parimatch у Києві зріс до 40 000 грн
Не змарнуйте шанс виграти суперприз від партнера ФБУ
Черкаські Мавпи перемогли в першому домашньому матчі сезону Черкаські Мавпи перемогли в першому домашньому матчі сезону
Черкаські Мавпи святкують першу домашню перемогу! Підпопічні Максима Міхельсона в стартовій домашній грі переграли харківський Політехнік
Талісман ФБУ розіграв квитки на суперматч Будівельник – Дніпро Талісман ФБУ розіграв квитки на суперматч Будівельник – Дніпро
У Києві зустрічаються чемпіон та володар Кубка України
Коваль: матч з Дніпром - неофіційна гра за Суперкубок Коваль: матч з Дніпром - неофіційна гра за Суперкубок
Завтра чемпіон України схрестить зброю з володарем Кубка
Прес-конференція Суперліги Парі-Матч: курс на підвищення якості проведення ігор Прес-конференція Суперліги Парі-Матч: курс на підвищення якості проведення ігор
10 жовтня у Києві відбулася прес-конференція з нагоди старту чемпіонату України у Суперлізі Парі-Матч