"Динамо" впевнено стартувало в Кубку України

Луцька "Волиньбаскет-WOG" програла вдома київському "Динамо" в першому матчі чвертьфіналу Кубка України – 74:87.

Поєдинок виправдав очікування вболівальників столичної команди. Один з лідерів Суперліги Фаворит Спорт не мав проблем у поєдинку з аутсайдером чемпіонату.

Упродовж всього ігрового часу кияни впевнено нарощували перевагу. Господарі не мали що протиставити добре зіграним гостям. Активності одного лідера волинян Полюляка для перелому ситуації було замало.

Гості впевнено контролювали хід гри. Вигравши три чверті, кияни дозволили собі віддати супернику в заключній чверті чотири очки, що суттєво на загальний перебіг подій не вплинуло.

КУБОК УКРАЇНИ
1/4 фіналу. Перший матч

ВОЛИНЬБАСКЕТ-WOG (Луцьк) - ДИНАМО (Київ) - 74:87

Кубок України: визначився ще один чвертьфіналіст Кубок України: визначився ще один чвертьфіналіст
Говерла дала бій віце-чемпіону України
Кубок України (жінки): Київ-Баскет вже у чвертьфіналі Кубок України (жінки): Київ-Баскет вже у чвертьфіналі
24 листопада Київ-Баскет повторно здолав бердянську Чайку і вийшов до чвертьфіналу Кубка України
Ярослав Скрипець: Будівельнику буде непереливки Ярослав Скрипець: Будівельнику буде непереливки
Гравець Динамо-Одеси Ярослав Скрипець розповів про підготовку «біло-синіх» до матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка України з Будівельником
Кубок України: Динамо у чвертьфіналі, хто ще близький? Кубок України: Динамо у чвертьфіналі, хто ще близький?
Київські динамівки вийшли до чвертьфіналу Кубка України, здолавши у матчі-відповіді Таврійську Зірку 70:41
Талісман ФБУ запросив київських школярів на баскетбол Талісман ФБУ запросив київських школярів на баскетбол
Наш кіт очікує юних баскетболістів на матчі Будівельник – Динамо-Одеса
Олег Юшкін: сподіваюся, далі буде ще цікавіше Олег Юшкін: сподіваюся, далі буде ще цікавіше
Головний тренер чоловічої збірної України з баскетболу 3х3 Олег Юшкін поділився враженнями від «LAVINA Суперліга 3х3»
Кубок України: анонс матчів 1/8 фіналу Кубок України: анонс матчів 1/8 фіналу
23 листопада буде зіграно п’ять матчів 1/8 фіналу Кубка України
 Матч 1/8 Кубка України відбудеться у столичному Палаці cпорту Матч 1/8 Кубка України відбудеться у столичному Палаці cпорту
Будівельник та Динамо-Одеса визначать чвертьфіналіста у Палаці cпорту
Кубок України: визначилися дати матчів 1/8 фіналу Кубок України: визначилися дати матчів 1/8 фіналу
Аматорська команда Тигриці зіграє в 1/4 фіналу Кубка України
Кубок України: результати 1/8 фіналу Кубок України: результати 1/8 фіналу
Учасники Кубка України зіграли матчі 1/8 фіналу
Кубок України: аматори продовжують боротьбу за трофей Кубок України: аматори продовжують боротьбу за трофей
Столичні аматори вийшли в 1/8 фіналу Кубка України
Визначились два чвертьфіналісти Кубку України Визначились два чвертьфіналісти Кубку України
Рівне та Політехнік першими подолали 1/8 фіналу
Будівельник з боєм переміг Динамо в Одесі Будівельник з боєм переміг Динамо в Одесі
Чемпіон України лише на останніх секундах дотис команду Вищої ліги
Коваль: Динамо-Одеса - добре організована команда, яка має сильних снайперів Коваль: Динамо-Одеса - добре організована команда, яка має сильних снайперів
Головний тренер Будівельника - про суперника по Кубку України
Кубок України: одесити мінімально перемогли вдома Кубок України: одесити мінімально перемогли вдома
БІПА-Одеса та Миколаїв-ЦОП зіграли перший матч 1/8 фіналу
Кубок України: анонс матчу 1/8 фіналу Кубок України: анонс матчу 1/8 фіналу
У Одесі відбудеться перший матч 1/8 фіналу турніру
Кубок України: визначився перший чвертьфіналіст Кубок України: визначився перший чвертьфіналіст
Команда з Харкова стала першим чвертьфіналістом Кубка України
Кубок України: перший чвертьфіналіст визначиться в Харкові Кубок України: перший чвертьфіналіст визначиться в Харкові
16 листопада у Харкові відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України (чоловіки) СумДУ – Політехнік
Кубок України: негостинні господарі з Рівного, Дніпра та Черкас Кубок України: негостинні господарі з Рівного, Дніпра та Черкас
Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубка України
Кубок України: за добу до чвертьфіналу? Кубок України: за добу до чвертьфіналу?
Політехнік обіграв СумДУ з перевагою у 45 очок в 1/8 Кубка України, Маріуполь у першому матчі цієї стадії забив на 33 очки більше за Хімік-2