Черкаські Мавпи перемогли в першому домашньому матчі сезону

"Черкаські Мавпи" святкують першу домашню перемогу! Підпопічні Максима Міхельсона в стартовій домашній грі переграли харківський "Політехнік". Незважаючи на відсутність капітана Олександа Кольченка лідерські якості взяв на себе новачок клубу - Стамір Марінов, який лише нещодавно відновився після травми.

Анкета матчу:

Суперліга Парі-Матч. Другий тур

БК «Черкаські Мавпи» - БК «Політехнік» 91:77 (19:11, 27:24, 24:19, 21:23)

БК «Черкаські Мавпи»: Марінов – 25оч, 4рп; Джефферсон – 19оч, 9пб.

БК «Політехнік»: Барнс – 29оч, 11пб; Рочняк – 15оч, 8пб.

Хід гри:

«Черкаські Мавпи» виграли стартове вкидання та побіги в атаку та вже за 10 секунд бігмен Марвін Джефферсон почав лік балам «мавп» кидком з-під кошика. Не минуло й хвилини, як вихованець місцевої школи баскетболу та гравець збірної України з баскетболу 3х3  Олександр Кобець спочатку взірвав трибуни ПС «Будівельник» ефектним алей-упом з передачі Ігора Бояркіна, а за декілька секунд забив дальній. Ці бали стали початком ривку господарів, які в середині чверті мали  8 балів переваги. Надалі команди не скидали обертів та закінчили ігровий відрізок за рахунку 19:11.

Другий період можна розділити на дві діаметрально протилежні частини:

Спочатку підопічні Тімура Арабаджи активізувалися, наздогнали суперника та навіть вийшли вперед в рахунку. Проте після цього ввімкнувся один з лідерів черкасців – Стамір Марінов, який за хвилину часу набрав 8 очок,  чим зарядив своїх партнерів для чергового ривку, на який «політехніки» відповіді не знайшли. 46:35 після першої половини матчу.

Третя чверть почалася з перфрмансу все того ж Олександра Кобця, який по черзі забив данк, алей-уп та дальній. Це дозволило господарям віддалитися на комфортну дистанцію та почувати себе більш комфортно та розкуто. Зайвим свідченням того став яскравий данк з фолом від Євгенія Крисько. Після цього перевага «білих» складала вже понад 20 балів та здавалося, що у грі все вирішено. Проте гості вважали по інакшому. «Політехніки» організували власний ривок в кінцівці періоду та зуміли трохи скоротити відстань до опонентів перед останньою чвертю.

На заключний період проте господарів не вистачило: гравці мавп продовжили далі домінувати на паркеті, а два в ряд надзвичайно ефектні данки вихованця клубу Івана Ткаченка підняли всіх глядачів на ноги!

На кінцівку гри обидва тренери вирішили випустити молодих гравців, які і дограли залишок останньої чверті. 91:77 впевнена перемога «Черкаських Мавп».

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.