Черкаські Мавпи надвпевнено перемогли одеситів

Підопічні Максима Міхельсона, оновивши відразу два рекорди Суперліги Парі-Матч ще в першій половині гри, зуміли без проблем обіграти БІПУ на її ж паркеті.

Анкета матчу:

Одеса. УСК “Одеса”

БК “БІПА-Одеса” – БК “Черкаські Мавпи” – 87:109 (24:39, 22:31,17:23, 24:16)

БК “БІПА-Одеса”: Ноффлет - 22оч; Прокопенко - 15оч.

БК “Черкаські Мавпи”: Кольченко - 34оч, 3рп; Девіс - 20оч, 7пб.

Повна статистика матчу

Хід гри:

“Черкаські Мавпи” зі стартових хвилин ринулися в бій: капітан Олександр Кольченко відкрив рахунок з лінії штрафних, а вже за мить ще збільшив перевагу своєї команди кидком з периметру. На цьому черкасці не зупинилися та додали ще п’ять балів в кошик суперника: Липовцев забив два з фолом, а все той же Кольченко вдарив згори!

Одесити намагалися відповідати дальніми кидками, проте вдавалося це лише у форварда Джошуа Ноффле. Крапку ж в першій чверті поставив молодий вихованець черкасього клубу - Іван Ткаченко, який заткнув сирену ефектним баззером з середньої дистанції – 24:39.

В другій чверті господарям паркету вдалося на якийсь час заспокоїти гру, проте гравець збірної України 3х3 Олександр Кобець з Черкас був іншої думки та реалізував важкі три, а вже в наступній атаці підтримав свого одноклубника легіонер “Мавп” Оскар Белфілд, який також влучив здалеку та розвив перевагу своєї команди до 20 балів. В середині чверті наставник БІПИ Олег Юшкін взяв тайм-аут з надією переломити хід матчу, проте після хвилинної перерви ще більш впевнено почали грати саме гості, в яких не на жарт розігрався капітан. 27 балів. Саме такі, рекордні для Суперліги Парі-Матч цифри, здобув Олександр Кольченко за першу половину гри в Одесі, яка, до слова, теж стала рекордною у Суперлізі Парі-Матч по кількості набраних очок за першу половину. Тож 46:70 після двох чвертей.

В другій половині матчу “Черкаські Мавпи” зусиллями невтомного капітана Олександра Кольченко почали далі розвивати свій успіх. До вдалих дій в атаці черкасці в третій чверті також додали і ефективний захист, завдяки якому за перші п’ять хвилин третьої десятихвилинки господарі зуміли набрати лише два бали. Після цього наставник гостей Максим Міхельсон випустив на паркет “другу п’ятірку” і результативність в матчі дещо впала.

В останньому періоді одесити зуміли скоротити відставання, проте повернути інтригу в УСК “Одеса” не змогли: 87:109 – впевнена перемога “Черкаських Мавп”.

Герой матчу:

Без сумніву кращим сьогодні став капітан та лідер "Мавп" - Олександр Кольченко. Захисник гостей забив 27 балів ще в першій половині гри та зробив вагому заявку на перемогу свого клубу.

Наступні матчі:

Черкаси наступну гру проведуть вдома 9 лютого. Приймати черкаський клуб буде чинного чемпіона країни.

Одесити ж свій наступний матч зіграють 11 лютого на виїзді проти Хіміка.

Старий Луцьк переміг Запоріжжя та виграв сезонну серію
Команда Дмитра Чайковського вдало завершила регулярний чемпіонат
Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв