ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ - ДИНАМО: господарі вирвали перемогу в овертаймі

Черкаські Мавпи вирвали в овертаймі ефектну перемогу в матчі Суперліги Фаворит Спорт у київського Динамо - 84:73.

Обмінявшись перемогами в перших двох колах Суперліги Фаворит Спорт, свою третю баталію Черкаські Мавпи і київське Динамо знову проводили на домашній арені підопічних Максима Міхельсона. Саме на цьому майданчику в першій зустрічі цих команд відбувся один з найбільш захоплюючих трилерів регулярки, в якому лише в другому овертаймі Мавпи дотиснули суперника.

В третьому поєдинку Мавпи не тільки могли виграти вшосте поспіль, а й після сенсаційної перемоги над Хіміком впритул наблизитися до третього місця в таблиці, яке наразі належіть саме київському клубу.

Господарі розпочали центральний матч тижня дуже жваво: точні триочкові Антонця і Артамонова забезпечили Мавпам перевагу в дебюті. Але Динамо "холодний душ" від команди Міхельсона на старті не збентежив. Столичний клуб вчасно зумів нав'язати супернику свій темп і надалі діяв різноманітніше, чергуючи швидкі відриви з заграванням великих в "фарбі". Більш широкий "плейбук" від гостей допоміг київським баскетболістам не тільки ліквідувати відставання, а й піти на першу перерву, маючи в активі солідну перевагу.

Зважаючи на відсутність ротації у Динамо, команда Рижова в другому періоді почала більше грішити втратами. Господарі ж помилками суперника скористатися вчасно не зуміли, не реалізував безліч вільних кидків, до того ж повністю програвши свій щит. Доггет, Челован і Дроздов господарювали в чужій "фарбі", надаючи своїй команді багато кидків другого шансу. Лише під завісу першої половини зустрічі Мавпи зуміли ліквідувати двозначне відставання, скоротивши його до мінімуму завдяки успішним діям Сизова, який закрив половину влучним дальнім.

Після антракту команди, які повернулися на паркет стартовими п'ятірками, трохи знизили темп гри і почали будувати свої атаки більш позиційно. Мавпи при цьому продовжували нестримно поливати кільце суперника з-за дуги і, треба віддати належне, робили це з відсотком близьким до 50. Кияни ж змінювати собі не стали, продовжуючи навантажувати своїх бігменов, які справно перегравали менш габаритних опонентів. Тотальна перевага на щитах знову дозволила Динамо оформити для себе більш комфортну перевагу перед заключною перервою.

Сплеску, життєво необхідного господарям паркету, на початку заключного періоду так і не сталося. Більш того, Мавпи зіткнулися з величезними проблемами в атаці, набравши лише одне очко за перші чотири хвилини періоду. Динамо в атаці також зірок з неба не хапало, але свої бали продовжувало набирати більш-менш справно.

Довгоочікуваний для черкаських уболівальників ривок зумів оформити Кобець. Талантовитий форвард повністю взяв гру в свої руки: Олександр тричі поспіль точно кинув з-за дуги і набравши вкупі 11 очок, власноруч нівелював перевагу динамівців. На цьому вихованець Мавп не зупинився: вже на останній хвилині поєдинку Кобець знову точно кинув дальній, дав своїй команді 3 очки переваги і відправив гостей на тайм-аут.

Але останнє слово в основний час усе ж таки залишилося за Динамо: Кеннет Фандербурк, мавший серйозні проблеми з кидком протягом усього матчу, відповів на геройства Кобця своєю дуже вчасною трьохою, яка зрівняла рахунок і перевла гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці емоційна перевага була вже повністю на стороні Мавп. Підопічні Міхельсона під рев домашніх трибун продовжили вдало бомбардувати кільце Динамо. Виснажені кияни за весь овертайм набрали лише 2 очки і не зумівши зупинити спурт Мавп, зазнали виїзної поразки - 84:73.

Суперліга Фаворит Спорт

11 лютого. Черкаси

ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ - ДИНАМО (Київ) - 84:73 (17:25, 19:13, 18:21, 17:12, 13:2)

Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.