Будівельник завдав Київ-Баскету першої поразки у сезоні

У жіночій Суперлізі стартував 4 тур. Початок йому поклали два матчі – Будівельник протистояв Київ-Баскету, а Динамо приймало Інтерхім.

У столичному дербі дебютант жіночої Суперліги – Будівельник завдав команді Володимира Холопова першої поразки у сезоні. До цієї гри бджоли здобули у чемпіонаті 6 перемог у 6 матчах.

У першій чверті на майданчику панувала рівна гра. Та надалі підопічні Срджана Радуловича перехилили шальки терезів на свій бік, забравши дві наступні 10-ти хвилинки. До заключного ігрового відрізку Будівельник підходив з перевагою у 15 очок. У підсумку, цього гандикапу господаркам вистачило, аби здобути впевнену перемогу – 76:63.

Найкращою у складі Будівельника стала Ганна Рульова – 13 очок, 8 підбирань, 6 передач (РЕ 18)

Жіноча Суперліга
Регулярний чемпіонат

22 жовтня

Київ, СК НУФВСУ

Будівельник – Київ-Баскет 76:63 (14:13, 23:14, 24:19, 15:17)

Будівельник: Споляр 23 + 5 підбирань, Волошина 0 + 2 підбирання, Рульова 13 + 8 підбирань, Гуірантес 17 + 7 передач, Кейн 12 + 11 підбирань – старт, Бірюк 0, Кононученко 0, Мітіна 0 + 3 підбирання, Завідна 9 + 5 підбирань, Гутевич 2, Рабчук 0.

Київ-Баскет: Цюбик 0, Ольховик 3 + 5 підбирань, Дір 12 + 2 підбирання, Смолл 21 + 4 підбирання, Джонсон 8 + 6 підбирань – старт, Ляшко 15, Дубнюк 0, Бабич 2, Грималюк 0, Сугак 2.

В іншому матчі п’ятниці Інтерхім завдав Динамо сьомої поразки поспіль. Одеситки були сильнішими за суперниць у перших трьох чвертях і до заключної 10-ти хвилинки підходили з перевагою у 7 очок.

У заключному ігровому відрізку киянки кинулися відіграватися, але спромоглися лише скоротити відставання. Як результат, перемога Інтерхіма 67:70.

Найбільший вклад у перемогу одеситок вже традиційно зробила Олеся Малашенко – 36 очок, 6 підбирань, 5 передач (РЕ 38)

22 жовтня

Київ, СК Педуніверситету

Динамо – Інтерхім 67:70 (13:16, 18:19, 17:20, 19:15)

Динамо: Мікульська 8 + 4 підбирання, Мболі 21 + 8 підбирань, Келловей 19 + 5 передач, Фастова 6 + 8 підбирань, Науменко 13 + 4 підбирання – старт, Радіонова 0 + 5 підбирань, Бугайова 0.

Інтерхім: Самбурська 0 + 6 передач, С. Колібабчук 0 + 4 підбирання, Малашенко 36 + 6 підбирань, Алексейчик 13 + 5 підбирань, Білоцерківська 18 + 6 підбирань – старт, Самур 1, Бондарюк 2, Бакал 0.

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди