Будівельник вольовим камбеком подвоїв перевагу в чвертьфіналі

Дніпро вдруге поступився Будівельнику в домашньому поєдинку чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги Паріматч – 80:84.

Хід матчу
Господарі виходили на поєдинок з чітким наміром відігратися після стартової поразки. Тож відразу взялися його реалізовувати. Тиснучи на суперника на максимальних швидкостях дніпряни швидко пішли вперед. Цього разу пішла гра та кидок у Террела. Також дніпряни влучно атакували з-за дуги – чотири влучання за стартову чверть. Відтак на початку зустрічі господарі вирвалися на 10 очок вперед.

Кияни спробували додати агресії з початком другої 10-хвилинки. Втім надовго запалу не вистачило. Господарі в підсумку зберегли 9 очок переваги за першу половину. Дніпряни при цьому вдвічі перевершили киян за реалізацією триочкових – 8 проти 4.

По перерві перелому не сталося, господарі і надалі контролювали хід боротьби, збільшивши загальну перевагу до 15 очок.

Та найцікавіше почалося в заключній чверті. У киян виявилося достатньо сил, аби значно додати та взятися за порятунок результату. Натомість у Дніпра гра розладналася та ще дочасно через перебір фолів залишив гру Закурдаєв. Гості відіграли відставання, а на останніх хвилинах у грі нервів не залишили дніпрянам шансів.

Відтак серія переїде до Києва за переваги Будівельника.

Герої матчу
Найрезультативнішим у складі киян став Стівен Бурт – 24 очка, 7 підбирань, 7 передач.

Наступний матч
Третій матч чвертьфінальної серії команди зіграють у Києві 18 травня.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Плей-оф. 1/4 фіналу. Матч 2

15 травня
Дніпро. 17:00

Дніпро – Будівельник – 80:84 (24:14, 21:22, 21:15, 14:33)
Дніпро: Террел 15о + 6пр, Кравцов 14, Купер 13о + 9пр, Бобров 10о + 8пд, Тимофеєнко 9, Закурдаєв 9, Глєбов 7о + 5пд, Санон 3, Коломойський, Корнієнко, Бондарчук.
Будівельник: Бурт 24о + 7пд + 7пр, Дево 14о + 7пд, Дж. Джонсон 12о + 7пд, Яковічс 11, Р. Джонсон 9, Девенпорт 8о + 11пд, Кобець 6, Кожем`якін, Звонов.
Рахунок серії – 0:2

Дніпро обіграв Черкаські Мавпи, перемога Кривбаса в Запоріжжі: хайлайти Суперліги Favbet 6 жовтня
Дивіться кращі моменти заключного ігрового дня першого туру регулярного чемпіонату
Чемпіон Суперліги здобув другу поспіль домашню перемогу
Дніпро проти Черкаських Мавп, битва Запоріжжя та Кривбасу: анонс матчів 6 жовтня
В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Favbet пройдуть останні два матчі ігрового тижня
Дніпро та Черкаські Мавпи почали сезон з перемоги: хайлайти Суперліги Favbet 5 жовтня
Дивіться яскраві моменти першого туру матчів у Дніпрі та Запоріжжі
БК Запоріжжя на домашній арені поступився Черкаським Мавпам: відео пресконференції
Чемпіони на своєму майданчику розгромили суперника
Стартові матчі у Дніпрі та Запоріжжі: відеотрансляція матчів Суперліги Favbet 5 жовтня
В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Favbet відбудуться два матчі
Дніпро прийматиме Кривбас, повернення баскетболу у Запоріжжя: анонс матчів 5 жовтня
Двома матчами у Дніпрі та Запоріжжі продовжиться стартовий тур Суперліги Favbet
Валерій Плеханов: Вдома хочеться показати змістовний баскетбол
Наставник Запоріжжя поділився своїми очікуваннями перед стартовими матчами Суперліги Favbet
Рівне завершив столичний бабл перемогою над Київ-Баскетом: відео пресконференції