БІПА-Одеса святкує чергову важку перемогу

«БІПА-Одеса» перемагає в другому надважкому матчі поспіль!

Цього разу одесити лише у овертаймі здолали непоступливих гравців з Черкас, які зовсім нещодавно обіграли віце-чемпіона країни.

Анкета матчу:

Суперліга Парі-Матч

Одеса. 14:00

БК «БІПА-Одеса» - БК «Черкаські Мавпи» - 82:79 (14:23, 22:13, 11:23, 23:11, 12:9)

БК «БІПА-Одеса»: Танкслі – 26оч, 6пб.

БК «Черкаські Мавпи»: Кольченко – 25оч, 5пб, 5пх.

Хід гри:

Гості з Черкас стартували впевненіше за господарів паркету. Неспортивний фол на самому початку поєдинку дещо дезорієнтував одеситів і черкасці зуміли цим скористатися. В середині першого періоду перевага команди Міхельсона вже була двозначною. Черкасці грали у дуже швидкий баскетбол з пресингом по всьому майданчику, чим зуміли створити певні складнощі для нападу БІПИ.  Закінчився ж період за +9 для гостей: 14:23.

В другій чверті одесити зуміли перелаштуватися та вирівняти гру. В один момент вони були близькими навіть до того аби вийти вперед у рахунку за результатами першої половини матчу, проте Олександр Кобець все ж рахунок зрівняв на останній секунді чверті. 36:36

Друга половина матчу розпочалась знову з домінування «Мавп». Капітан Олександр Кольченко забив важливі три, а після цього ініціативу взяв до своїх рук новачок клубу Шахід Девіс, який забив важливі кидки та дав можливість своїй команді піти у відрив перед четвертою чвертю.

В четвертому періоді підопічні Вадима Пудзирея на характері забила власні кидки та дуже якісно зіграла в захисті, як результат – овертайм.

В овертаймі команди продовжили грати рівно, проте одесити все ж зуміли заблокувати останній триочковий кидок від Кобця і таким чином перемогти у матчі.

Герой матчу:

Кращим сьогодні став форвард одеситів - Танкслі Ефіанаї, який за 36 хвилин набрав 26 балів та зібрав 6 підбирань.

Наступні матчі

Гості свою наступну гру зіграють вдома, коли 9 листопада прийматимуть "Запоріжжя".

"БІПА" в той же день завітає до Дніпра.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.