БК Запоріжжя переміг вдома Дніпро

Запоріжжя вдома змогло переграти чинного чемпіона України Дніпро – 68:62.

Хід матчу

В першій половині Дніпро робив дуже багато помилок. Чинні чемпіони України 15 разів втрачали м’яч. Запоріжжя цим користувався. Підопічні Валерія Плеханова набрали завдяки цьому 21 очко. Також господарі добре відпрацювали під щитами, зробивши 25 підбирань (11 в атаці) проти 15 (5 в атаці). Це додало в актив Запоріжжя ще 14 очок другого шансу. Загалом, за 20 хвилин підопічні Плеханова перекидали суперника 17 на 10 і як підсумок відправилися на велику перерву з перевагою +14.

Після відпочинку представники Дніпра змогли забрати третю чверть до свого активу. При цьому вони реалізували лише три постріли з гри – два двоочкових і один триочковий. Ще 6 балів набралося з лінії, адже Запоріжжя значно більше порушувало правила. Та це була не головна проблема підопічних Валерія Плеханова. З 21 пострілу у третій 10-хвилинці, в ціль потрапили лише три м’ячі.

В заключній частині Запоріжжя таким марнотратством не займалося і грало надійніше. Варто відзначити Кеффі, який набрав 18 очок та віддав 11 передач оформивши дабл-дабл. Також себе проявив Маяускас, який додав в актив 20 балів. Впевнена гра лідерів і під щитами дозволила Запоріжжю перемогти Дніпро – 68:62.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя. ПС Юність

Запоріжжя – Дніпро 68:62 (19:15, 19:9, 9:13, 21:25)

Запоріжжя: Кеффі 18 очок + 3 підбирань + 11 передач, Тихонов 11 очок + 6 підбирань + 1 передач, Тітов 3 очок + 2 підбирань, Маяускас 20 очок + 6 підбирань, Міхєєв 4 очок + 1 підбирань + 3 передач

Дніпро: Тимофеєнко 11 очок + 4 підбирань, Санон 7 очок + 3 підбирань + 5 передач, Шундель 10 очок + 1 підбирань + 3 передач, Бобров 13 очок + 5 підбирань + 3 передач, Закурдаєв 3 очок + 1 підбирань + 3 передач

Дивіться кращі фотомиттєвості ігор Суперліги Favbet минулого тижня
Дніпро обіграв Черкаські Мавпи, перемога Кривбаса в Запоріжжі: хайлайти Суперліги Favbet 6 жовтня
Дивіться кращі моменти заключного ігрового дня першого туру регулярного чемпіонату
Чемпіон Суперліги здобув другу поспіль домашню перемогу
Дніпро проти Черкаських Мавп, битва Запоріжжя та Кривбасу: анонс матчів 6 жовтня
В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Favbet пройдуть останні два матчі ігрового тижня
Дніпро та Черкаські Мавпи почали сезон з перемоги: хайлайти Суперліги Favbet 5 жовтня
Дивіться яскраві моменти першого туру матчів у Дніпрі та Запоріжжі
БК Запоріжжя на домашній арені поступився Черкаським Мавпам: відео пресконференції
Чемпіони на своєму майданчику розгромили суперника
Стартові матчі у Дніпрі та Запоріжжі: відеотрансляція матчів Суперліги Favbet 5 жовтня
В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Favbet відбудуться два матчі
Дніпро прийматиме Кривбас, повернення баскетболу у Запоріжжя: анонс матчів 5 жовтня
Двома матчами у Дніпрі та Запоріжжі продовжиться стартовий тур Суперліги Favbet
Валерій Плеханов: Вдома хочеться показати змістовний баскетбол
Наставник Запоріжжя поділився своїми очікуваннями перед стартовими матчами Суперліги Favbet