Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
БІПА завершила регулярний чемпіонат перемогою над Волиньбаскетом

БІПА завершила регулярний чемпіонат перемогою над Волиньбаскетом

Анкета матчу

БІПА - Волиньбаскет 90:58 (29:16, 24:16, 22:13, 20:13) 

БІПА: Кушніров 13 + 6 підбирань, Фандербурк 12 + 5 підбирань + 4 передачі, Антонець 10, Артамонов 10, Челован 10 + 5 підбирань

Волиньбаскет: Шкондя 12, Полюляк 10 + 9 підбирань

Статистика матчу

Хід гри

Господарі спокійно заволоділи перевагою з перших секунд матчу. Одесити вдаліше атакували з гри і в цілому діяли в атаці різноманітніше за суперника, що дозволило підопічним Вадима Пудзирея впевнено виграти першу чверть, за яку його команда набрала 29 очок. У дебюті другої десятихвилинки, зонний захист дозволив Волиньбаскету трохи остудити атакуючий порив одеситів, однак непоганий відрізок в захисті виявився занадто короткостроковим і не вплинув на хід гри. Гості не справлялися у трехсекундній з Челованом, який завдяки габаритам без проблем розбирався з опонентами, і в цілому поступалися супернику за всіма статистичними показниками. БІПА набрала за першу половину 53 бали і з комфортною 21-очковою вирушила на велику перерву.

У третій чверті одесити продовжили гнути свою лінію. Пудзирей, користуючись домінуванням своєї команди в цьому матчі, дав пограти всім своїм виконавцям, розширивши ротацію. Відмінно в гру з лави увійшов Кушніров, який після великої перерви підмінив у трисекундній Челована і в підсумку став найрезультативнішим гравцем матчу. При цьому вже під кінець десятихвилинки на паркеті побували усі 12 гравців господарів, заявлених на матч, а не зумів відзначитися набраними очками лише Розенцвіт. Після великої перерви господарі продовжували якісно атакувати з-за дуги, реалізуючи більше 50% кидків з дальньої дистанції. Гості ж, як і раніше тотально програвали щит і в заключній чверті просто догравали поєдинок, так i не зумівши завдати супернику опору в цьому матчi.

Найближчі матчі

БІПА виграла останній матч регулярного чемпіонату, завершивши "регулярку" з 14 перемогами і 13 поразками. Волиньбаскет свій останній матч сезону проведе 16 березня в Южному проти чемпіона України Хіміка.