Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
БІПА обіграла в Харкові Політехнік

БІПА обіграла в Харкові Політехнік

Анкета матчу

25 грудня

м. Харків, СК НТУ ХПІ

Політехнік – БІПА 76:90 (24:27, 19:15, 24:30, 9:18)

Найрезультативніші

Політехнік
Столікер 23 очка 9 підб, Рочняк 20 очок, Козлов 16 очок

БІПА
Фандербург 24 очка 6 підб, Артамонов 20 очок.

Хід гри

 

Політехнік напрочуд активно і зібрано розпочав матч з БІПОЮ. Господарі після кидка у стрибку Рочняка вели 16:11 на екваторі першої чверті, але БІПА поступово адаптувалася і виграла стартову десятихвилинку 27:24. Те, чого не вдалося Арабаджі з-за дуги на останній хвилині чверті, втілили його партнери у другій десятихвилинці. Чотири рази підопічні Валентина Кулібаби зрівнювали рахунок а в середині чверті Рочняк і Козлов двома влучними кидками вивели Політехнік вперед 39:35. Вадим Пудзирей був змушений взяти тайм-аут. Столікер двічі змазав зі штрафних, але з-під щита він був влучний і довів рахунок до 41:35. Кінцівка першої половини більше вдалася БІПІ, яка здійснила ривок 7:2 і на перерву команди пішли за мінімальної переваги Політехніка 43:42.
У третій чверті обидва суперника проявляли зразки непоступливості і рівна гра на паркеті тривала до фірмового проходу Фандербурга. Після того, як він ще й два штрафних реалізував, БІПА відірвалася на шість очок 60:54. Господарі виглядали в атаці менш переконливо, а Фандербург знову закинув. Наприкінці чверті одесити були активнішими. Але на данк Фандербурга три очковим відповів капітан Політехніка Арабаджі 67:72.
У заключній чверті гості впоралися із завданням зберегти набуту перевагу, при тому, що напруга у матчі зберігалася до останніх секунд. Публіці на трибунах нудьгувати не довелося. У підсумку 76:90 – перемога гостей.

Гравець матчу

Кеннет Фандербург. Американський легіонер БІПИ набрав найбільше очок у матчі – 24. Він взяв на себе лідерські якості, коли у третій чверті шальки терезів коливалися в той чи інший бік. Після результативних кидків Фандербурга БІПА відірвалася і втримала перевагу.