Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Андрій Подковиров: наше завдання – грати рівно усі 40 хвилин

Андрій Подковиров: наше завдання – грати рівно усі 40 хвилин

Кадетська чоловіча збірна України U-16 посіла третє місце на турнірі у Габровому (Болгарія). Підопічні Андрія Подковирова поступилися кадетським збірним Болгарії(55:73) та Чехії (62:69), натомість обіграли команду з баскетбольного кемпу "Габрово" (86:51). Андрій Подковиров проаналізував виступи своєї команди, яка готується до Чемпіонату Європи (Дивізіон В, Софія, Болгарія, 10-19 серпня).

- Ми поки що перебуваємо на початку шляху. Провели два збори, під час яких займалися переважно фізичною підготовкою. Бо ж гравці прибули до розташування збірної у різних фізичних кондиціях і усі турніри, які є у наших планах, ми гратимемо не знижуючи рівня навантажень. У нас є фактично місяць, під час якого ми маємо привести гравців у повну бойову готовність, щоб 10 серпня ми були у всеозброєнні. Ми використали практично усіх гравців, дали їм можливість пограти, спробували ирізні системи захисту і нападу. Чому результат саме такий? Ми ще не готові грати стабільно усі 40 хвилин. Трапляються провали у грі. Буквально 5-6 хвилин триває провал, коли ми підсаджуємося фізично і суперник уходить у відрив і далі ми знову тримаємося. Отже, якщо ми додамо у фізичних кондиціях, тоді маємо грати більш стабільно усю гру, а не 25-30 хвилин.

- Команди, що протистояли вам, наскільки вони змогли показати силу української кадетської збірної?
- Складно зараз ще говорити про силу нашої збірної, оскільки за великим рахунком хлопці зіграли перший турнір, у них усе ще попереду, це початок їхнього шляху.

- Попереду у вас ще два турніри у Сербії та Угорщині. Команда додаватиме?
- Наше завдання – грати рівно усі 40 хвилин. Інша справа – який рівень майстерності гравців. Від цього нікуди не подінешся. Для цих кадетів це їхні перші змагання на рівні збірної. Ми виходимо з того, які гравці є на даний момент. Завдання – підготувати їх тактично, фізично. А технічно? Це вже який багаж у кожного гравця є. Будемо прагнути використовувати його з максимальною користю для команди.

- Усіх, кого хотіли бачити, є у Вашому розпорядженні?
- Так. Хлопці працюють, ми продовжуємо підготовку до чемпіонату Європи.

Світлина: Руслан Бєлов.