Будівельник вийшов у фінал Суперліги Парі-Матч

Черкаські Мавпи - Будівельник 84:90 (16:17, 20:23, 18:26, 30:24)

Черкаські Мавпи: Івшин 15, Бояркін 14 + 7 передач, Девіс 13, Чумаков 11, Кальніченко 10 + 10 підбирань

Будівельник: Крутоус 17, Отверченко 17, Дугат 16, Анісімов 14 + 6 підбирань, Філдс 12 + 6 пібирань + 3 передачі

Рахунок у серії - 0:3

Хід гри

На старті матчу в діях обох команд відчувався мандраж, про що свідчили незрозумілі промахи на перших хвилинах. Першим гру в свої руки взяв Дугат, який набрав 7 очок поспіль, оформивши міні-ривок Будівельника. На активнтсть американця господарі відповіли більш командними діями, реалізувавши вільні дальні і грамотно загравши своїх бігменів у фарбі. Однак на першу перерву завдяки двом влучним атакам поспіль від Отверченка лідерами пішли кияни, які отримали символічне одне очко переваги.

Другу чверть можна сміливо назвати чвертю імені Михайла Анісімова. Господарі не впоралися з центровим киян, який раз по раз перегравав своїх опонентів в "фарбі". Мавпи, в свою чергу, продовжували діяти більш командно, а лідером в атаці у господарів став Івшин, який набрав 10 очок за першу половину. Відзначимо, що за другу десятихвилинку лідер змінювався 8 разів, однак на велику перерву за 4-очкової переваги пішли підопічні Коваля - 5 очок Філдса під завісу першої половини знову вивели його команду вперед.

Після великої перерви команди зробили акцент на дальніх кидках і варто сказати, що така тактика краще спрацювала у виконанні киян. Крутоус, Дроздов і Отверченко перестріляли Чумакова та Бояркіна, дозволивши гостям відірватися на максимальні в цьому матчі 12 очок. До всіх бід господарів додалися і 4 фоли Тихонова - чи не єдиного бігмена, який у цьому матчі міг впоратися з Анісімовим у фарбі.

Вже в дебюті четвертої чверті Будівельник швидко відправив суперника в глибокий нокаут. Кияни добили Мавп все тією ж зброєю - дальніми влученнями, які в цьому матчі залітали у киян з фантастичним відсотком, а ефектний ендван Крутоуса за 7 хвилин до сирени зробив перевагу киян 20-очковою. До честі господарів, вони зуміли повернути інтригу в матчі, зробивши фантастичний ривок 18:3! Мавпи відзахищалися в трисекундній і розстріляли суперника влучними кидками з-за дуги, скоротивши відставання до 6 очок, однак зробити останній крок не зуміли. Дугат і Крутоус знов зробили відрив киян 12-очковим, остаточно знявши всі питання в цьому матчі за хвилину до сирени.

Кияни оформили потужний ривок у другій половині третього матчу серії і виграли гру з рахунком 90:84, вийшовши у фінал Суперліги Парі-Матч, де зіграють прот южненського Хіміка.

Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.