Центровий національної чоловічої збірної України В’ячеслав Кравцов був змушений залишитися у Києві під час перших ігрових спарингів команди у Німеччині. Він залагоджує проблеми з документами, аби надалі без проблем перетинати кордон України у будь-якому напрямку. В’ячеслав дивився відеотрансляцію з Вюрцбурга першого, відкритого для публіки матчу Німеччина - Україна (завершився з результатом 83:77 на користь підопічних Євгена Мурзіна - ред.) і ділиться своїми враженнями від гри збірної України.
- Хлопці молодці. Неозброєним оком було помітно їхнє бажання проявити себе, також читалося, що усі хочуть потрапити до складу, у першу чергу віддавалися грі у захисті. Приємно було спостерігати за грою, хоч ми і не так вже давно зібралися і працюємо разом, але певний малюнок гри вже вимальовується. Мішула молодець, узяв роль лідера, холоднокровно створював атаки. І це у нього добре виходило. Хлопці його підтримали, тому перший матч був дуже вдалий, на мій погляд. А другий не дивився, не показували (посміхається – ред.).
- Буває таке, звідки не кинеш, усе залітає. Напевно, це був день Мішули (Олександр набрав у звітному поєдинку 22 очка і став найрезультативнішим гравцем матчу - ред.).
- Можна, звичайно, усе пояснити везінням. Але щоб так щастило, треба вміти грати.
- Коли ти дивився матч, робив це з позиції вболівальника, чи фахівця, аналізуючи події?
- Звісно, я аналізував, я ж гравець цієї команди. Ми тільки но ввели нові комбінації, перші взаємодії. І я уявляв, щоб я робив у тому чи іншому епізоді, у якому б напрямку спрямовував сценарій гри. Зараз доодужують хлопці, що залишилися (Кирило Фесенко і Максим Корнієнко залишилися у Міжнародній Тенісній Академії у Пущі Водиці – ред.), плюс я займався документами, приєднаємося до команди і буде ще цікавіше.
- Ти вперше працюєш під орудою Євгена Мурзіна, щось нове для себе відкрив, чи для тебе дедалі важче відкривати у баскетболі щось нове?
- Саме так, дедалі важче. Але я скажу: приємно працювати, жодних розбіжностей між нами не виникає. Навантаження значні, але вони добре продумані. Не те, щоб легкі, і не такі, щоб потім змарніти. У міру усе розраховано і я усім задоволений. Усе добре.