"БІПА" – "Волиньбаскет-ZOG". 78:59 (24:15, 17:14,18:17,19:13)

"БІПА": Артамонов 25оч, 11рп; Фандербурк 23оч, 4пб, 4рп.

"Волиньбаскет-ZOG": Фурс  17оч, 4пб.

Повна статистика матчу

Дивіться: "БІПА" - "Волиньбаскет": Фото з матчу

Хід гри:

Стартові хвилини матчу пройшли за рівної боротьби, спочатку Челован виграв стартове вкидання, але саме БІПА відкрила лік очкам у матчі: Артамонов був влучний в першій же своїй атаці з периметру, а американський легіонер одеситів – Кеннет Фандербурк додав ще два у проході. Але форвард "Волиньбаскету" – Петро Глушко спробував вирівняти ситуацію у грі: спочатку українець закинув два бали і через декілька секунд додав ще +3 з периметру. "БІПА" ж на такий ривок знайшла свої аргументи – 12:2 ривок від одеситів і вже саме вони впевнено попереду. Отож як результат – 24:15 після першої чверті.

Другу чверть команди розпочали з активної роботи в захисті, і як результат рахунок в періоді був відкритий Чемякіним тільки на третій хвилині матчу з лінії штрафних. Далі все той же Чемякін скорочує відставання власної  команди до 7 пунктів і Вадим Пудзирей був змушений брати перший тайм-аут в грі. Надалі матч продовжився в тому ж ключі з перевагою одеситів в 4-7 балів. За декілька секунд до кінця першої половини гри неймовірний відрізок показали Артамонов та Фандербурк: спочатку українець перехопив м’яч і американець реалізував легкі два, і вже за секунду сам американець виконав перехоплення і забив два з фолом. Чверть же завершилася з рахунком 41:29.

Третю десятихвилинку активно розпочали господарі паркету і вже за декілька хвилин єдиний легіонер "БІПИ" Кеннет Фандербурк забиває свої чергові два та збільшує відрив своєї команди до 15 балів. "Волиньбаскет" зусиллями Фурса скорочує відставання до 8 балів, а після додавання від Федчука – і взагалі до 6 балів. Але кінцівка була за баскетболістами в жовтій формі і як результат 59:46 після трьох зіграних чвертей.

Четвертий період знову активніше розпочали одесити і впродовж всієї чверті господарі тримали "Волиньбаскет" на безпечній відстані, а на останніх хвилинах і взагалі довели рахунок до майже розгромного – 78:59 "БІПА" перемагає зусиллями неймовірних у цьому матчі Артамонова та Фандербурка, які на двох назбирали 48 балів.

Дивіться:"БІПА" - "Волиньбаскет":Прес-конференція після матчу

Герої матчу:

Кращими у складі одеситів була зв’язка Артамонов-Фандербурк, які на двох здобули майже половину усієї статистики команди. (48оч,15рп та 6пб)
В гостей же виділявся форвард Олександр Фурс. Українець у цьому матчі заробив 17 очок.

Найближчі матчі:

Господарі паркету наступний матч проведуть аж за 9 днів.  28 жовтня одесити зустрінуться на своєму паркеті "Кременем". Старт гри о 19:00.
Команда з Луцька 21 жовтня продовжить своє виїзне турне матчем з діючим чемпіоном. Старт гри о 19:00 у Южному.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.