БК "Кремінь" – БК "Черкаські Мавпи" 83:87 OT (10:25,30:17,21:19,17:17,5:9)

БК "Черкаські Мавпи": Чумаков 26оч, 14пб, 3рп; Сізов 12оч, 12пб, 5рп.

Повна статистика матчу

Дивіться: Кремінь - Черкаські Мавпи: фото з матчу

Хід гри:

Активно розпочали зустріч гості з Черкас, які зусиллями українців Чумакова та Сізова вже на старті матчу дали зрозуміти, що налаштовані на боротьбу надзвичайно серйозно. Проте форвард Андрій Малиш відповів своїми двома з фолом та ситуативно зрівняв рахунок у зустрічі. Надалі ж команда Бориса Сагая збилася на індивідуальні дії та як наслідок поплатилася за це. В середині чверті "мавпи" були попереду вже з двозначною різницею, а закінчився період з рахунком 10:25 для гостей.

В другому періоді кременчужани почали діяти більш агресивно та злагоджено. Легіонер господарів Роберт Вудсон виконав ривок 8:0 та повів команду за собою. І лише після ривку 11:0 "мавпи" змогли забити перші власні очки у чверті. За три хвилини до завершення періоду в минулому гравець "мавп", а зараз центровий кременчужан, Олександр Тіщенко зрівняв рахунок, на що наставник черкасців відреагував тайм-аутом. Відразу після повернення на паркет форвард Богдан Байда виконує тяжкий прохід і своїми двома з фолом виводить господарів в лідери. Наступної миті Полюляк та Тіщенко влаштували справжню перестрілку з-за дуги, переможцем з якої вийшов перший, а період завершився з рахунком 40:42 на користь гостей з Черкас.

На старті другої половини матчу знову активно себе проявив американець з Кременчука - Роберт Вудсон! Легіонер забив два та зрівняв рахунок у матчі. Проти лідер гостей Ігор Чумаков був проти та реалізував власні два з фолом. Далі ж впродовж чверті команди не відпускали одне одну та по черзі виходили в лідери матчу. Варто відзначити, що один з лідерів господарів – форвард Андрій Малиш в середині періоду заробив четвертий фол і був змушений сісти на лавку. На останній же секунді Балашов влучив ефектний баззер-біттер з сиреною та зрівняв рахунок перед наступною десятихвилинкою.

Четвертий період активніше розпочали гості: все той же нестримний Чумаков додав два після проходу партнера, але кременчужани не здавалися і після кожного влучання мавп, відповідали своїми результативними діями. За хвилину до закінчення періоду лідер господарів Вудсон спочатку забив свій перший дальній кидок і скоротив відставання до мінімуму, а за 8 секунд до сирени і взагалі вивів "Кремінь" вперед. Проте інший американець – Стейсі Девіс з Черкас вийшовши на лінію за лічені секунди до завершення десятихвилинки зрівняв рахунок та перевів гру у овертайм.

На початку овертайму вихованець "Черкаських Мавп" Макс Мірошниченко забив свою трьоху з кута та вивів "мавп" вперед, а досвідчений Сізов за декілька секунд додав ще +2. Далі ж "Кременю" знову майже вдалося відігратися, проте легіонер біло-чорних Стейсі Девіс на останніх секундах був влучний з лінії штрафних та приніс своїй команді третю перемогу в сезоні.

Гравець матчу:

Кращим в складі господарів був Роберт Вудсон, який відіграв матч практично без замін та заробив дабл-дабл: 22 очки та 10 підбирань.

В "Черкаських Мавп" однозначним лідером був Ігор Чумаков: в його активі 26 балів та 14 підбирань. Також варто відзначити захисника Олександра Сізова, який також записав дабл-дабл в свій актив: 12 очок, 12підбирань та 5 результативних передач.

Найближчі матчі:

Господарі наступний матч проведуть на виїзді в Одесі, де 28 жовтня зіграють проти місцевої "БІПИ". Старт матчу о 19:00.

Гості ж наступний матч зіграють в той же самий час, але вдома. 28 жовтня підопічні Максима Міхельсона зіграють проти "Дніпра".

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.