Українці за кордоном: дабл-дабл Фесенка, корисні Лукашов та Сандул

Дабл-дабл Кирила Фесенко не врятував від поразки у виїзному матчі 20-го туру Серії А Авелліно, який поступився Брешії (87:91). Капітан збірної України відіграв 32 хвилини, набрав 16 очок (6/10 двоочкових, 4/6 штрафних), зібрав 11 підбирань (1 в атаці), зробив 2 перехоплення та 3 блок-шота при 5 фолах і 4 втратах. Незважаючи на поразку, Авелліно посідає друге місце в Серії А з 13 перемогами в 20 матчах.

Центровий Валенсії В'ячеслав Кравцов відіграв 5 хвилин у матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії проти Ховентуда. Команда українця перемогла на домашньому паркеті з рахунком 77:72, а сам бігмен відзначився 4 очками (2/2 двоочкових) і 1 підбиранням при 1 фолі.

Складну домашню перемогу здобув Обрадойро ще одного українського центрового Артема Пустового, який на домашньому паркеті в овертаймі дотиснув Андорру - 86:84. Українець відіграв 7 хвилин, встигнувши записати до активу 3 очки (1/1 двоочкових, 1/1 штрафних), 1 підбирання та 1 блок-шот при 1 втраті і 5 фолах.

Валенсія посідає 3 місце в турнірній таблиці з 15 перемогами в 20 матчах, а Обрадойро займає 15-е позицію, вигравши 6 з 20 матчів "регулярки".

Український свінгмен французького Монако Сергій Гладир відіграв 22 хвилини в домашньому матчі 20-го туру чемпіонату Франції проти Ле Мана, який його команда обіграла з рахунком 88:77. За відведений ігровий час українець набрав 3 очки (0/2 двоочкових, 1/1 триочкових), зробив 4 підбирання (2 в атаці) і 1 передачу при 1 фолі. Монако закріпився на першому місці в турнірній таблиці, маючи в активі 18 перемог у 20 матчах.

Грецька Трікала Олександра Липового вдома здолала клуб Агора (76:67) в рамках 19-го туру національної першості. Гравець збірної України за 19 хвилин набрав 7 очок (2/2 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 1 підбирання, 4 передачі та 2 перехоплення при 3 фолах. Після цієї перемоги Трікала наблизилася до зони плей-офф, розташувавшись на 9-му місці з 8 перемогами в 19 поєдинках.

Корисний матч за Єнісей провів розігруючий збірної України Денис Лукашов. Команда українця на виїзді поступилася Зеніту, а сам захисник за 18 хвилин, зробивши по одному неточному кидку з середньої та дальньої дистанцій, реалізував 4 штрафних, зробив 5 підбирань, 4 передачі та 1 перехоплення при 1 фолi. Рейтинг ефективності українця склав 12 балів. Єнісей йде на 7-му місці в турнірній таблиці Єдиної ліги ВТБ, маючи в активі 8 перемог у 18 матчах.

Результативний матч у складі болгарського Лукойл Академіка провів український форвард Максим Корнієнко, який допоміг своїй команді перемогти вдома Академік - 82:80. Українець за 26 хвилин записав до активу 19 очок (8/12 двоочкових, 0/3 триочкових, 3/5 штрафних), 3 підбирання в атаці, 3 передачі та 1 блок-шот при 3 фолах і 3 втратах. Лукойл Академік йде на першому місці в таблиці з 14 перемогами і 3 поразками.

Два матчи минулого тижня в складі польського Турова провів український форвард Денис Яковлєв. Спочатку команда українця вдома поступилася "Трефлу" (79:81), а сам Яковлєв за 34 хвилини набрав 12 очок (3/6 двоочкових, 1/3 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 3 підбирання, 1 передачу та 2 перехоплення при 3 фолах і 2 втратах. У другій грі тижня Туров вдома переміг Кросно з рахунком 79:67. У цьому поєдинку Яковлєв відіграв 27 хвилин, набрав 11 очок (4/5 двоочкових, 0/3 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 4 підбирання (1 в атаці) і 4 передачі при 2 фолах і 2 втратах.

Роса Радом бігмена Ігоря Зайцева вдома перемогла Полфармекс 67:60, а сам українець провів скромний матч, набрав 1 очко (0/3 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання (1 в атаці) і 1 блок-шот при 2 фолах і 1 втраті за 17 хвилин на паркеті.

Хороший матч за Торунь провів ще один український бігмен Максим Сандул. Команда українця вдома розгромила Сіарку (111:70), а наш центровий за 17 хвилин на паркеті набрав 7 очок (3/7 двоочкових, 1/2 штрафних), зібрав 10 підбирань (5 в атаці), зробив 3 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах і 3 втратах.

Торунь з 16 перемогами в 21 матчі лідирує в чемпіонаті Польщі, Роса Радом при 12 перемогах йде на 7-му місці, а Туров замикає топ-8, маючи в активі 12 перемог і на одну зіграну гру більше.