Жіноча збірна України 3х3 відіграла стартові матчі на турнірі у Дебрецені

Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 у складі Ганни Ольховик, Олени Огородникової, Євгенії Спітковської та Христини Філевіч стартувала на міжнародному турнірі у Дебрецені.

Дивіться: Жіноча збірна України 3х3 на турнірі у Дебрецені: розклад і трансляція

В першій грі проти команди - господарки турніру українські дівчата зазнали поразки.

Впродовж усього матчу наші співвітчизниці йшли нога в ногу з суперницями, не дозволяючи останнім відірватися більше ніж на декілька очок. Проте, угорки так само гарно захищалися й проти України. В підсумку  за рахунку 11:11 основний час гри був вичерпаний, а в овертаймі влучнішими виявилися суперниці. 13:11.

В другому матчі для української збірної все склалося набагато краще. Зі стартових хвилин ги проти Румунії наші дівчата захопили лідерство та без особливих надзусиль довели матч до втішного результату - 17:12 перемога України.