Жіноча Суперліга: Рівне виграло вдома, Чайка - у гостях

Слідом за Київ-Баскетом, який першого грудня обіграв у столичному дербі Динамо, зиму переможно розпочали бердянська Чайка і Рівне-ОШВСМ.

Підопічні Валерія Жартуна доволі переконливо обіграли Козачку-КПУ 70:53. Протягом трьох чвертей у цьому протистоянні тривала відносно рівна боротьба, але на кожному з цих ігрових відрізків Рівне фіксував хоч і невеличку, але перевагу – 22:19, 14:12, 15:12. А вже у заключній чверті далася взнаки краща функціональна готовність господарок. То ж у підсумку вони виграли з перевагою +17 очок.

Знову гравець Рівного Тетяна Гаврильчик не пішла з паркету без дабл-даблу (12оч+13пб). У Козачки дабл-дабли «штампує» Яна Стрілько. У звітному матчі вона набрала 10 очок і зробили стільки ж підбирань.

У Вінниці Чайка-ДЮСШ перемогла тамтешніх Блискавок. У першій половині на паркеті вирувала рівна боротьба. Другу чверть Блискавки і поготів виграли 15:12, це дозволило їм піти на перерву за три очкової переваги 37:34.

А у другій половині Чайка значно додала в усіх компонентах гри. Активні дії підопічних Срджана Радуловича не забарилися втілитися у цифри на табло. Третю чверть морячки виграли з подвійною перевагою 22:11. А ближче до завершення гри вони повели +13. То ж цілком закономірна перемога гостей.

Ударний тандем гостей Олександра Радулович та Ірина Цекова набрали по 28 очок. При цьому в активі Олександри  - дабл-дабл (28оч+19пб). Ось вам і секрет успіху від Чайки.