Жіноча Суперліга: Чайка без проблем здолала Вінницькі Блискавки

26 січня у Жіночій Суперлізі відбувся один поєдинок. Чайка-ДЮСШ вдома переконливо обіграла Вінницькі Блискавки 85:60.

Першу чверть команди провели на рівних. Але вже у другій десятихвилинці Чайка підвищила оберти і пішла в очковий відрив. Це дозволило підопічним Срджана Радуловича піти на перерву за переваги +11. Відпочивши господарки продовжили тиск і у третій десятихвилинці досягли двадцятиочкової переваги. Наприкінці матчу Вінницькі Блискавки дещо припинили геометричну прогресію Чайки і фінальна сирена зупинила зусилля суперниць на цифрах 85:60 – Чайка тріумфує. Але недовго. Вже у неділю до Бердянська приїде Франківськ, від якого морячки зазнали поразки 13 січня 76:79, щоправда у гостях.

Найрезультативнішою у звітному поєдинку стала лідер господарок Олександра Радулович – 24 очка.