Новини
Жіноча "молодіжка" виграла третій матч на чемпіонаті Європи

Жіноча молодіжна збірна України U-20 перемогла команду Болгарії в матчі другого етапу чемпіонату Європи – 73:66.

Українки пішли вперед на початку матчу, але остаточно захопити ініціативу не змогли. Як і у двох попередніх переможних поєдинках проти Угорщини та Ізраїлю вирішальними стали останні хвилини зустрічі. За дві хвилини суперниці вели в рахунку з мінімальною перевагою. Краща гра під щитами та влучніше виконання штрафних дозволило нашим дівчатам вирвати перемогу.

Цього разу кращою в складі української "молодіжки" стала Вікторія Кондусь – 25 очок, 9 підбирань. Дабл-дабл зробила Христина Карп – 13 очок, 13 підбирань. Також 13 очок набрала Юлія Мусієнко.

У наступному поєдинку в групі за 9-13 місця збірна України зіграє 15 липня проти Ірландії. Початок о 18:45.