Збірна України у важкому виїзному поєдинку перемогла Ізраїль

0

Чоловіки. Контрольний матч

Ізраїль – Україна 83:85 (7:20, 28:24, 21:21, 27:20)

Україна: Джетер 14 + 6 передач – 7 втрат, Пустозвонов 4 + 5 підбирань, Конєв 3 + 3 підбирання, Бобров 9 + 10 підбирань + 5 передач – 4 втрати, Кравцов 13 + 8 підбирань – старт, Пустовий 14 + 6 підбирань – 5 втрат, Липовий 9 + 8 підбирань – 3 втрати, Мішула 8, Лукашов 5 + 6 передач + 3 підбирання – 4 втрати, Зайцев 3 + 3 підбирання, Петров, Беліков 0, Рябчук 0

Хід гри

З перших хвилин у старті збірної України вийшли Джетер – Пустозвонов – Конєв – Бобров – Кравцов. Наша команда вдало розпочала матч і, незважаючи на 8 втрат у дебюті гри, впевнено виграла стартову 10-хвилинку. Наші хлопці реалізували 66% кидків з гри у той час як господарі закинули лише 20% спроб. Вже за стартову десятихвилинку у Євгена Мурзіна ігровий час отримали 10 гравців, а дует Мішула – Пустовий, вийшовши з лави, приніс 11 очок, реалізувавши на двох 100% кидків з гри. Перша чверть переконливо за Україною – 20:7.

У другій чверті українці продовжили грати на своєму рівні у нападі, але дозволили знайти свою гру в атаці супернику. Ізраїль набрав за чверть 27 очок, а Річард Ховелл, вийшовши з лави, приніс своїй команді за половину 11 балів. Проте, на велику перерву наші хлопці пішли за досить комфортної 9-очкової переваги. Команда Мурзіна мала перевагу за усіма статистичними показниками окрім втрат – 15 за половину.

Третя чверть розпочалась не дуже оптимістично: Ізраїль оформив ривок 13:3, але українці вчасно знайшли відповідь для суперника у виді точнього дального від Пустозвонова і 8 поспіль очок від Джетера, який відзначився двома “трюльниками”. Саме солідні кидкові показники та перевага на щитах дозволяли нашій команді втримувати лідерство: команда Мурзіна продовжувала реалізовувати більше 69% спроб с середньої дистанції та закинула 7 з 14 “бомб” з-за дуги за підсумками 30 хвилин гри.

Початок чверті – цього разу заключної – знову ж таки виграли господарі. Ізраїль оформив черговий ривок, вигравши першу половину 10-хвилинки 18:9, і зрівнявши рахунок у матчі. Але, як виявилось, це була остання спроба підопічних Одеда Катташа вийти в лідери – наша команда не дозволила супернику довести камбек до кінця. Зусиллями Кравцова та Пустового Україна відповіла міні-ривком 7:0, завдяки якому втримала перевагу у цьому матчі. Господарі зробили ще одну спробу повернутися до гри, але цього разу гості втримали перевагу завдяки 4 очкам Липового у кінцівці. Україна перемогла з рахунком 85:83.

Другий контрольний поєдинок проти Ізраїлю збірна України проведе завтра, 23 червня, але ця гра проходитиме у закритому режимі.

Артем Пустовий: розраховую серйозно додати за підсумками сезону