Збірна України поступилася в Чорногорії

0

Чоловіча національна збірна України програла на виїзді Чорногорії в матчі кваліфікації чемпіонату світу

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2019
Кваліфікація. Європа

17 вересня
Група I
Чорногорія – Україна – 90:84
(16:13, 29:27, 17:18, 28:26)
Чорногорія: Іванович 30 очок, 4 підбирання, 6 передач, П. Попович 12о, 7пд, 3пр, Радович 2пд, Дублєвич 26о, 8пд, Сехович 2пд, 1пр; А. Попович 12о, 7пд, 3пр, Секулич 3пд, Барович 3о, 2пд, Чарапич 2о, Дюришич 11о, 1пд, 1пр, Враньєш.
Україна: Конєв 9о, 3пд, 1пр, Зайцев 9о, 1пд, 1пр, Кравцов 7о, 3пд, 1пр, Лукашов 2о, 4пд, 5пр, Михайлюк 15о, 5пд, 2пр; Гладир 12о, 6пд, 1пр, Герун 3о, 2пд, Липовий 7о, 1пд, 2пр, Бобров 2пд, 2пр, Джетер 7о, 2пд, 1пр, Лень 13о, 7пд, 3пр.

Турнірне становище зобов’язувало команди віддавати всі сили перемозі. Першими на правах господарів пішли в атаку балканці. Та після влучної атаки Дублєвича українці зосередженіше взялися грати в захисті, не дозволивши супернику розгорнути стартовий спурт. Поступово чорногорці наполегливим тиском, часом жорстко й бруднувато, все ж захопили лідерство. За підсумком стартової десятихвилинки балканці здобули три очки переваги.

На початку другої чверті наші хлопці перехопили ініціативу. Липовий триочковим зрівняв рахунок, а Кравцов згодом вивів нас вперед. У середині чверті вагоме слово сказали наші представники в НБА. Михайлюк забив важливий триочковий. Лень підчистив кілька атак суперника та кілька разів результативно відривався під кільце балканців. Одна завершити першу половину позитивно не вдалося. Українці ніяк не могли нейтралізувати дальні кидки Дублєвича. Самі ж надто багато хибили зі штрафних. Підсумком став баззер-бітер Івановича майже з середини майданчика, який зафіксував 5 очок переваги господарів.

Українці краще забивали двоочкові, але поступалися в першій половині за триочковими. Зі штрафними ситуація була вкрай невтішна – 53% на 90% на користь суперника. За підбираннями невелику перевагу мали наші гравці – 19:16.

З поновленням гри ефектна взаємодія Лукашова з Ленем дозволила нам скоротити відставання до трьох очок з уже семи. Та остаточно вирівняти становище знову не вдалося. Чорногорці відновили різницю. Українці продовжували хибити зі штрафних. За підсумками чверті вдалося скоротити різницю на заключну чверть до чотирьох очок.

На початку четвертої 10-хвилинки кілька наших помилок знову погіршили становище. Забутий на дузі Алекса Попович збільшим загальну різницю до дев’яти очок. Тренерський штаб нашої команди взяв тайм-аут. Однак господарі на піднесенні продовжили тиск. Моментами наш захист не справлявся з атаками балканців. Різниця зросла до загрозливих 15-ти очок. Наші хлопці боролися до останнього наприкінці зустрічі вдалося знову зменшити відставання до 5 очок. Та на вирішальний ривок не залишалося вже ні сил, ні часу.

Продовження боротьбі в кваліфікації чемпіонату світу вже на межі осені та зими. 29 листопада в Запоріжжі наша команда грає проти Словенії, а 2 грудня на виїзді проти Іспанії.

Захисник збірної України підписав угоду з Монако
Українець Сергій Гладир продовжить виступи в чемпіонаті Франції
Українець Пустовий допоміг Барселоні перемогти в чемпіонаті Іспанії
Український центровий результативно зіграв у матчі чемпіонату Іспанії
Збірна України зберегла місце в топ-20 світового рейтингу
Наша чоловіча команда входить в топ-20 найсильніших баскетбольних збірних світу
Євген Мурзін: ми будемо боротися до кінця!
Головний тренер збирної України – про матчі проти Словенії та Іспанії
Кваліфікація ЧС-2019: шанси збірної України
Чоловіча національна збірна України залишається в боротьбі за вихід на чемпіонат світу
Кваліфікація чемпіонату світу-2019: становище України
Чоловіча національна збірна України мінімально поступилась на Тенерифе команді Іспанії у поєдинку кваліфікації чемпіонату світу 2019 року – 72:68.
Збірна України з боєм поступилась Іспанії
Команда Євгена Мурзіна програла національній команді Іспанії на Тенерифе – 72:68.
Іспанія - Україна: онлайн відеотрансляція кваліфікації чемпіонату світу
Відео02.12.2018
Чоловіча національна збірна України грає на Тенерифе проти Іспанії матч кваліфікації чемпіонату світу.
Володимир Герун: іспанці гратимуть з зубами
Бігмен збірної України охарактеризував нашого сьогодняшнього суперника
Іспанія - Україна: анонс матчу кваліфікації чемпіонату світу
Чоловічі національні збірні Іспанії та України грають 2 грудня на Тенерифе матч кваліфікації чемпіонату світу
Іспанія - Україна: де дивитися матч збірних
Чоловіча національна збірна України грає 2 грудня на Тенерифе проти команди Іспанії матч кваліфікації чемпіонату світу 2019 року.