Збірна України перемогла Швецію в матчі відбору чемпіонату світу

0

Збірна України перемогла в Києві команду Швеції в матчі першого етапу кваліфікації чемпіонату світу 2019 року.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2019
Кваліфікація. Чоловіки
26 лютого

Київ. 19:00
Група B
Україна – Швеція – 77:66 (26:25, 25:7, 9:12, 17:22)
Україна: Зайцев - 13+4пд; Гладир - 11+3пд,3пр; Джетер - 11+2пд,6пр; Кравцов - 10+7пд,3пр.
Швеція: Массамба - 13+1пд,2пр; Черапович - 12+3пд,2пр; Борг - 10+4пд,3пр.

Хід матчу
Гості сміливо почали з влучного триочкового Борга. Згодом Массамба зі штрафних збільшив стартову перевагу шведів. Джетер відповів на це першим влучним дальнім пострілом господарів. Поступово українці розігналися. Гладир з-за дуги вперше вивів господарів вперед. Втім, гості поки не відпускали нас далеко. А влучними дальніми пострілами знову повертали собі перевагу в рахунку. За першу половину стартової чверті Массамба встиг двічі забити з двох дальніх спроб. Після другої українці взяли тайм-аут.

Гості за першу чверть реалізували 5 триочкових з 8-ми. Та активність Джетера на заключних секундах, коли він набрав 5 очок у двох атаках дозволила нам здобути мінімальну перевагу за підсумками стартової 10-хвилинки.

Другу чверть наші почали зосередженіше. Гладир, Липовий та Пустовий влаштували ривок у 7:0, змусивши гостей брати паузу. Збити запал українців це не помогло. Наші і надалі домінували. Після другого триочкового Мішули наша перевага вже зросла до 15-ти очок. Подальший тиск українців змусив гостей брати ще один тайм-аут. Рахунок у чверті на цю мить був 20:4 на користь господарів. Завершив першу половину ефектний триочковий Боброва по центру з не менш ефектної передачі Джетера. Суттєва перевага в чверті (25:7) дозволила нашій команді здобути 19 очок загальної переваги.

Практично за всіма показниками українці випередили суперника. Зокрема за двоочковими (73,33% - 37,5%), триочковими (57,14% - 40%), підбираннями (18 – 13).

Початок другої половини українці позначили двома ефектними атаками. Гості відповіли на це реалізованими штрафними. Однак подальші атаки господарів не змогли пробити щільний захист гостей. Ті ж зрівняли рахунок у десятихвилинці. Загалом гості відіграли три очки за підсумками третьої 10-хвилинки.

На початку заключної чверті Зайцев дальнім пострілом компенсував попередню втрату трьох очок. За половину ігрового часу 10-хвилинки загальна різниця становила 24 очка. Шведи, схоже, витратили в попередніх частинах надто багато сил, яких не залишилося на вирішальний штурм.

То ж у підсумку українці впевнено довели поєдинок до перемоги – другої поспіль в кваліфікації чемпіонату світу. У попередньому матчі наша команда впевнено перемогла на виїзді Латвію.

Герої матчу
Джетер знову був одним з найкращих. Особливо вагомою була його допомога в стартовій чверті, коли гості намагалися нав'язати свою гру. Продуктивність Гладира, Кравцова й Зайцева дозволили команді впевнено довести поєдинок до перемоги.

Наступний матч
У наступному поєдинку збірна України гратиме 28 червня в Туреччині. Швеція того ж дня зіграє вдома проти Латвії.

Святослав Михайлюк: перемога над Іспанією особлива для збірної України
Український захисник Лейкерс взяв участь у передсезонних медійних заходах в НБА
Олексій Лень: починав з шахів, ходив на гімнастику – остаточно все вирішив зріст
Український центровий з НБА розповів про перші кроки в баскетболі, переїзд до США, особливості побуту за океаном та інше
Звездан Митрович: збірна України – дуже небезпечний суперник
Головний тренер збірної Чорногорії прокоментував наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату світу