Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Запоріжжя-ZOG не залишив шансів Волиньбаскету

Запоріжжя-ZOG не залишив шансів Волиньбаскету

Анкета матчу

Запоріжжя, ЗАБ

Запоріжжя-ZOG – Волиньбаскет 81:54 (26:7, 20:16, 18:17, 18:14)

Запоріжжя-ZOG: Конате 17 + 6 підбирань, Лукянов 13, Рибалко 12, Мальчевський 11

Волиньбаскет: Полюляк 9 + 5 підбиран, Федчук 8, Дикий 8, Шкондя 7

Статистика матчу

Хід гри

Старт матчу перетворився в один великий ривок господарів. Запорожці перекрили кисень супернику в атаці, не підпускаючы гостей в трьохсекундну і змушуючи луцький колектив постійно атакувати з опором. Волиньбаскет, в свою чергу, давав команді Плеханова здійснювати відкриті кидки і допускав більше втрат, що вилилося в катастрофічні для гостей 7:26 в першій чверті.

У другій десятихвилинці ніяких кардинальних змін на паркеті не відбулося. Господарі зменшили оберти в атаці, а луцький колектив під завісу першої половини зумів трохи скоротити відставання, проте дефіціт для гостей як і раніше був дуже великим - команди пішли на перерву за 23-очкової переваги Запоріжжя.

У третій десятихвилинці команді Дмитра Чайковського вдалося ще більше вирівняти гру. Волиньбаскет поліпшив відсоток влучань, зменшив кількість втрат і зробив все, щоб зупинити заряджену команду Плеханова в атаці. Однак зробити щось схоже на камбек ресурсів у луцької команди не знайшлося. Більшу частину заключної десятихвилинки господарі спокійно догравали лавкою, утримуючи перевагу на позначці 25+. Високий відсоток реалізації, зібраність в обороні і більш широка ротація дозволили Запоріжжю перервати свою 8-мачтевую серію поразок і розгромити на домашньому паркеті Волиньбаскет.

Герої матчу

Традиційно результативний матч провів Конате, з яким "великим" Волиньбаскета впоратися не вдалося. Лідер запорожців набрав 17 очок. Також відзначимо гру досвідченого захисника господарів Рибалко, який набрав 12 очок при 100% реалізації кидків з гри (3/3 двоочкових, 2/2 триочкових).

Найближчі матчі

Свій наступний матч Запоріжжя-ZOG проведе 3 березня на виїзді проти одеської БІПи, а Волиньбаскет 5 лютого дома гратиме проти "Миколаєва".