Запоріжжя виграв третій матч серії, вибивши чемпіона в першому раунді плей-оф

Запоріжжя приймав Черкаські Мавпи у вирішальному третьому матчі плей-оф Суперліги Парі-Матч, в якому визначався учасник півфіналу.

Краще сумбурний старт матчу провели господарі, які у фірмовому стилі активно втікали у швидкі відриви. Саме у фаст-брейках запоріжці набрали 14 з 25 очок за чверть, вигравши першу десятихвилинку. Мавпи мали серйозні проблеми з відсотком влучань, реалізувавши лише 29% спроб, та отримавши 8 очок дефіциту.

У другій чверті команди збавили оберти, засушили гру та пробили цілу серію штрафних - господарі ще до великої перерви виконали 25(!) кидків з лінії, але лише 16 з них досягли мети. Саме цей фактор дозволив господарям втримати перевагу. Мавпи заволоділи перевагою на щитах та трохи краще атакували з дальньої відстані, але виграли другу чверть лише «+2», залишившись із 6-очковим відставанням за підсумками першої половини.

У третій чверті ключовими стали два поспіль влучних дальніх від Шевченка, завдяки яким господарі повернули собі більш комфортну двозначну перевагу. Мавпи мінімально програли 10-хвилинний відрізок, але, що важливіше, почали втрачати перевагу на щитах.

Ікс-фактором Мавп наприкінці матчу міг стати Ткаченко, який став брати гру на себе. Саме його проходи, які часто зупинялись фолами, дозволили Мавпам підтягнутись у рахунку і повернути інтригу - після результативного прохода Янга рахунок став рівним за півтори хвилини до кінця гри. Але кінцівку все ж таки виграли господарі, які краще пробили штрафні наприкінці гри. Отверченко міг зрівнювати рахунок за 15 секунд до кінця матчу, але схибив з-під кільця. Мавпи так і не змогли наздогнати Запоріжжя, поступившись у вирішальному третьому матчі серії.

Чемпіон України, втративши трьох бігменів наприкінці гри через перебір фолів, та припустившись великої кількості втрат, зазнав поразки в серії з переможцем регулярки та завершив свій виступ у першому раунді плей-оф Суперліги Парі-Матч.

У півфіналі пле-оф Запоріжжя зіграє проти Київ-Баскета, який в своєму третьому матчі серії переміг Миколаєв.

Суперліга Парі-Матч. Плей-оф

1/4 фіналу. Третій матч

Запоріжжя - Черкаські Мавпи 81:80 (25:17, 20:22, 19:18, 17:23)

Запоріжжя: Холтон 15 + 4 передачі - 7 втрат, Кондраков 8 + 5 підбирань + 4 передачі, Мироненко, К. Хілл 24 + 10 підборів, Преслі 14 + 6 підбирань - старт; Шевченко 11, Буц 2, Овдеєнко, Трент 7 + 6 передач

Черкаські Мавпи: Бояркін 3, Кольченко 20 - 5 втрат, Отверченко 10 + 3 перехоплення, Липовцев 3, Скапінцев 2 - старт; Янг 15 + 8 передач, Коуклі 6 + 5 підборів, Нікс, Ткаченко 11, Чумаков 10

Рахунок в серії - 2:1

Євген Мурзін: Є розуміння над чим потрібно працювати, тому продовжуємо підготовку до сезону
Головний тренер Прикарпаття-Говерла прокоментував передсезонний турнір та розповів про новачків команди.
БК Рівне оголосив про підписання третього легіонера
В рівненській команді гратиме американець, який грав у Австралії та Європі.
Запрошуємо журналістів на медіазахід з нагоди старту сезону Суперліги Favbet
Подія відбудеться у Києві у вівторок, 1 жовтня. Також цього дня буде представлено офіційній мяч сезону.
Сергій Ліщук: Гравці прийшли непогані, сподіваюсь вийде замінити Джойнера та Сміта
Представники БК Рівне поділилися очікуваннями від нового сезону Суперліги.
Під час благоднійного турніру в Івано-Франківську було зібрано 31 700 гривень
Значну частину коштів вдалося зібрати на аукціоні в перший день змагань
Валерій Плеханов: Нагальна проблема – втримати легіонерів у Запоріжжі
Наставник розповів про нові виклики, з якими стикається клуб на фоні нестабільної ситуації в місті.
Запоріжжя та Кривбас провели другу контрольну зустріч
Запорізька команда здобула другу поспіль перемогу над Кривбасом
Павло Горобченко: До сезону Старий Луцьк підійде у гарній формі
Захисник розповів про підготовку до старту чемпіонату та адаптацію в новій команді
Боєць Інтернаціонального легіону нагородив учасників благодійного турніру в Івано-Франківську
В Івано-Франківську завершився турнір з баскетболу до Дня захисників та захисниць України.
Сергій Назаренко: БІПА зможе повернутися до Суперліги вже наступного року
Керівництво одеського клубу прокоментувало рішення відмовитись від виступів у Суперлізі і заявитись до Вищої ліги.
Битва до останніх секунд: фотогалерея контрольного матчу Прикарпаття-Говерли та Черкаських Мавп
Дивіться фотогалерею матчу підготовчого турніру в Івано-Франківську
Кривбас оголосив склад на сезон Суперліги 2024/25
У клубі залишилися чотири баскетболісти, які грали минулого сезону
Прикарпаття-Говерла — Черкаські Мавпи: відеотрансляція турніру до Дня захисників та захисниць України
Олександр Ворона: Очікую в новому сезоні Суперліги Favbet побачити багато цікавої боротьби
Головний тренер Кривбасу розповів про формування складу команди та останні новини клубу.
Битва Київ-Баскету та Черкаських Мавп в Івано-Франківську: фотогалерея
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи і виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську