Запоріжжя відкрив сезон вольовою перемогою над Миколаєвом

Хід гри

Першу половину стартового матчу сезону Суперліги Парі-Матч виграли гості, які демонстрували більш команду гру та краще за суперника відпрацювали ігровий відрізок у захисті. Зробивши ривок 8:2 ще на початку гри, миколаївці лідирували протягом майже усієї першої половини. Виключенням став непоганий відрізок у виконанні господарів на старті другої десятихвилинки, коли запоріжці ненадовго вийшли в лідери, але коребели швидко повернули собі перевагу.

Команда Чернія краще рухала м’яч у нападі та мала перевагу на щитах, набравши за половину неприпустимі для Запоріжжя 48 очок. У господарів в атаці вів гру тандем Хілл-Трент, однак достатньо вдалі дії американців у нападі запоріжці нівелювали своєю ж невдалою грою у захисті. Як підсумок, +8 для Миколаєва перед великою перервою.

У третій чверті господарям вдалося вирівняти гру і залишити лише 1 очко від переваги суперника перед заключною десятихвилинкою. Головними подіями 10-хвилинки стали 10 очок від Мироненка та фол-трабли ще на екваторі чверті у відразу чотирьох гравців – Анісімова і Трента у запоріжців, та Мусієнка і Тонченка у миколаївців.

Погоня завершилась у четвертій чверті і завершилась вдало для Запоріжжя. Влучні триочкові Мироненка та Трента за півтори хвилини і хвилину до закінчення основного часу відповідно дали довгоочікувану для запоріжців перевагу у 3 бали, яку команда Плеханова вже не відпустула. Миколаїв вів у рахунку протягом майже усього матчу, але у вирішальний момент гри втримати переможний рахунок не зумів. Надважка вольова перемога Запоріжжя – 84:81.

У господарів результативно зіграли американські легіонери, але кращим був форвард Андрій Мироненко, який став ініціатором камбеку Запоріжжя. Українець набрав 24 очки (18 за другу половину), зробив 9 підбирань (4 у нападі) та 3 перехоплення, а його рейтинг ефективності склав 28 балів.

Наступний матч Запоріжжя проведе 12 жовтня на виїзді проти Київ-Баскету, а миколаївці 11 жовтня у Черкасах протистоятимуть чемпіонам України Мавпам.

Дивіться: Запоріжжя виграв перший матч на паркеті оновленої Юності: фотогалерея

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя – Миколаїв 84:81 (18:21, 23:28, 21:14, 22:18)

Запоріжжя: Мироненко 24 + 9 підбирань + 3 перехоплення, Хілл 18 + 7 підбирань + 3 передачі, Холтон 9 + 4 передачі, Одвеєнко 4 + 6 підбирань + 3 передачі, Анісімов 0 – старт, Трент 21 + 4 передачі + 3 перехоплення – 4 втрати, Буц 5 + 4 передачі + 3 підбирання, Тарасенко 3

Миколаїв: Онуфрієв 16 + 5 підбирань + 2 передачі – 4 втрати, Анікієнко 11 + 6 підбирань, Жуковський 10 + 6 підбирань, Мусієнко 7, Тонченко 0 + 3 передачі + 3 підбирання – старт, Попов 14 + 7 передач + 2 перехоплення, Хохоник 10 – 5 втрат, Адедиран 8, Давидюк 3, Приймак 2

Відео матчу:

Михайло Бродський: Прометей – амбітна команда з хорошим бюджетом
Голова ФБУ – про розвиток баскетбольної інфраструктури
У Києві пройшло засідання Виконавчого комітету ФБУ
Під час зусрічі функіонерів була прийнята низка важливих рішень
Три українських клуби зробили заявки на участь в єврокубках
Київ-Баскет, Дніпро та новачок Суперліги Парі-Матч Прометей хочуть грати на євроарені
14 гравців, що провели в Черкасах 3 сезони та більше
Станіслав Овдєєнко: сподіваюся записати сольний трек про бронзовий сезон Запоріжжя
Капітан Запоріжжя поділився враженнями про минулий сезон, згадав перші кроки в баскетболі та етапи кар’єри
У Суперлізі наступного сезону може бути 9 клубів
Керівники клубів підбили підсумки сезону минулого та почали планування наступного
Яскраві миттєвості фіналу Суперліги Парі-Матч: відеоогляд
Відео09.05.2019
Як южненський Хімік перемагав Київ-Баскет у фінальній серії плей-оф Суперліги Парі-Матч
Найнесподіваніші передачі минулого сезону: відео