Запоріжжя у черговому трилері втримав перемогу над Дніпром

Запоріжжя приймав Дніпро в рамках чергового Дніпровського дербі – третього в рамках поточного регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Старт матчу залишився за господарями, які зіграли агресивніше на обох сторонах майданчику. Гравці Запоріжжя реалізували 4 з 7 триочкових, краще рухали м’яч,  у той час як у Дніпра були серйозні проблеми у нападі – за стартову чверть команди Дениса Журавльова мала лише 25% влучності у кидках з гри.

У другій чверті господарі продовжили збільшувати свою двозначну перевагу за рахунок швидкого баскетболу в нападі, але ривок 7:0 від Дніпра дозволив гостям трохи покращити своє становище перед великою перервою. Дніпряни, які грали без Фесенка, Кушнірова та Шунделя, нав’язали боротьбу під щитами, призупинили швидкі відриви Запоріжжя, але зуміли лише зрівняти рахунок чверті і, відповідно, зберегли для себе 12-очкове відставання перед другою половиною.

Після 15-хвилинного відпочинку команди влаштували феєрію атакуючого баскетболу, набравши 64 бали на двох у третій десятихвилинці. Багато триочкових влучань та ефектних епізодів подарували команди вболівальникам під час цього ігрового відрізку, який з перевагою у 3 очка виграли гості.

За такої гри навіть 9 очок відриву господарів перед заключною чвертю не виглядали тим відставанням, яке буде не під силу відіграти Дніпру. Але старт чверті залишився за Запоріжжям (6:2), яке збільшило свою перевагу до 13 очок, відправивши гостей на тайм-аут за 6 хвилин до кінця матчу.

Саме після цієї “хвилини” Дніпро зумів повернути інтригу. Гості зробили ривок 10:0, перекривши кисень Запоріжжю у нападі – підопічні Плеханова двічі навіть не встигли вивести м’яча зі своєї половини за відведені 8 секунд. А за 21 секунду до закінчення основного часу Мішула у проході скоротив відставання своєї команди до 2 очок. Однак дотиснути господарів Дніпру у надзвичайно непоступливому та жорсткому матчі не вдалося. Незавжаючи на ненайкраще виконання штрафних на заключних секундах матчу, Запоріжжя втримало перевагу у рахунку, ледь не розгубивши 17 очок переваги.

Команда Валерія Плеханова вдруге в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч перемогла Дніпро, повівши у сезонній серії – 93:90.

Найкращим гравцем матчу став розігруючий господарів Майкл Холтон, який провів дуже сильну гру. Захисник набрав 27 очок, реалізувавши 4/6 триочкових, зробив 6 передач, 4 підбирання та 4 перехоплення, не припустившись при цьому жодної втрати. Його рейтинг ефективності склав 32 бали.

У Дніпра відзначимо результативну гру Мішули, який набрав 24 очка, та дабл-дабл Тимофеєнка, який до 15 балів додав 12 підбирань.

Запоріжжя свій наступний матч зіграє в суботу, 19 січня, вдома проти Політехніка, а Дніпро у цей же день на виїзді протистоятиме Миколаєву.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя – Дніпро 93:90 (29:17, 22:22, 31:34, 11:17)

Запоріжжя: Холтон 27 + 6 передач + 4 підбирання + 4 передачі, Мироненко 15, Хілл 12 + 5 підбирань, Пресслі 7, Кондраков 5 + 3 передачі – старт, Трент 14 + 7 передач + 6 перехоплень + 6 підбирань – 7 втрат, Буц 7, Шевченко 4 + 8 підбирань – 3 втрати, Тітов 2, Овдеєнко 0

Дніпро: Мішула 24 + 4 передачі + 4 перехопленя, Тимофеєнко 15 + 12 підбирань – 4 втрати, Закурдаєв 12 + 5 передач - 4 втрати, Сізов 5 + 5 передач, Вільховецький 5 + 4 передачі – старт, Ревзін 12 + 7 підбирань, Глєбов 9 + 4 підбирання + 4 передачі, Натяжко 6, Кожемякін 2

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.