Запоріжжя слідом за чемпіонами перемогло і срібних призерів Суперліги Парі-Матч

Команда Валерія Плеханова завдяки результативним діям легіонерів команди ефектно обіграла чинних віце-чемпіонів України – Дніпро.

Ключовою в зустрічі стала друга десятихвилинка, яку господарі виграли +15 та забезпечили собі впевнений гандикап в другій половині гри.

Хід гри:

Матч розпочався з швидкої дальньої атаки від одного з лідерів Запоріжжя – Майкла Холтона. Проте, вже за мить дніпрянин Олександр Сізов відповів господарям паркету тією ж монетою – 3:3. Після цього гості намагалися піти у відрив, але команда Плєханова не відпускала гостей на занадто велику відстань. В один з  моментів Запоріжжя таки вийшло вперед у рахунку, проте після чергової перестрілки дальніми від Холтона та Мішули з Шунделем дніпряни повернули лідерство своїй команді.  Ближче до кінця чверті перевага гостей складала вже 9 балів.

Другий період розпочався з високих швидкостей та грою від атаки одразу обома колективами: нестримний Майкл Холтон намагався скоротити відставання своєї команди, в той час як віце-чемпіони Суперліги Парі-Матч трималися за рахунок дальніх влучать від Мішули. Після чергової атаки від Хілла Запоріжжя все ж вийшло вперед, на що головний тренер Дніпра Денис Журавльов був вимушений відреагувати тайм-аутом. По перерві запоріжани продовжили активний тиск на кільце суперника і вже ближче до великої перерви саме господарі мали перевагу в 10 балів.

Запоріжжя потужно розпочало третю десятихвилинку та зусиллями своїх легіонерів збільшили перевагу в рахунку до максимальних у матчі 18 балів.  Проте, ближче до завершення третього періоду дніпряни все ж скоротили відставання до 12.

Заключний період розпочався з ефектної трьохи від Шунделя, який зменшив різницю до 9 пунктів. В цей час господарів за собою намагався вести Холтон, який забив яскраві два бали після сольного проходу під кільце суперника. Але команда Журавльова не здавалися: снайпер гостей Ревзін забив трьоху та скоротив різницю лише до 6 балів, проте на кожну свою вдалу атаку дніпряни отримували бали в своє кільце.

89:79 – Запоріжжя в слід за чемпіонами перемагає і віце-чемпіонів Суперліги Парі-Матч.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

19 жовтня
Запоріжжя. 19:45

БК “Запоріжжя” – БК “Дніпро” 89:79 (22:27, 25:10, 21:19, 21:23)

Зап: Хілл – 24оч, 12пб, 4бш; Трент – 24оч, 5пб, 5рп;  Холтон – 19оч, 6рп.

Дн: Ревзін – 14оч; Прокопенка – 12оч, 9пб; Шундель  - 12оч.

Статистика гри

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату