Запоріжжя повів у серії з Черкаськими Мавпами

БК Запоріжжя приймав Черкаські Мавпи в першому матчі чвертьфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Обидві команди грали в свій звичний атакуючий баскетбол, практично відмовившись від позиційного нападу. 12 очок Холтона та 4 з 5 дальніх дозволили господарям набрати 25 очок за чверть, але результативна гра лави Мавп, яка набрала 19 з 27 командних очок та кращий відсоток реалізації кидків з гри дозволив гостям виграти стартову чверть за мінімальної переваги.

А ось у другій чверті десятихвилинці господарі зробили потужний ривок, вигравши відрізок 31:11. Увімкнувся у нападі Трент, з яким Мавпи впоратись не змогли. При цьому підопінчі Валерія Плеханова дуже непогано втікали у швидкі відриви і в цілому не відчували особливого супротива на половині майданчика суперника, чим сповна скористувались, пішовши на велику перерву за переваги в 18 очок.

Обидва колективи продовжили грати від нападу і в другій частині гри. Такого домінування, як в другій чверті, у господарів вже не було, але підопічні Валерія Плеханова повністю контролювали хід гри і довели матч до впевненої перемоги. Мавпи спромоглися лише скоротити відставання до 12 очок за 3 хвилини до кінця основного часу, але на більше підопічних Максима Міхельсона не вистачило.

Запоріжжя переміг з рахунком 105:87, впевнено відкривши рахунок у чвертьфінальній серії з Черкаськими Мавпами. Другий матч першого раунду команди проведуть в п’ятницю, 29 березня в Черкасах.

Щодо індивідуалій, то найкращим гравцем матчу став захисник господарів Малік Трент, Американець, за традицією, увійшов до гри з лави, набрав 35 очок, зробив 8 підбирань, 4 передачі та 3 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив переконливі 40 балів.

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

Плей-оф. Чвертьфінал, перший матч

Запоріжжя - Черкаьскі Мавпи 105:87 (25:27, 31:11, 27:27, 22:22)

Запоріжжя: Холтон 20 - 4 втрати, Кондраков 10 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення, Хілл 15 + 8 підбирань + 3 перехоплення, Мироненко, Преслі 9 + 2 блок-шоти - 7 втрат - старт; Шевченко 13, Буц, Титов, Трент 35 + 8 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення, Овдеєнко 3

Черкаські Мавпи: Бояркін 9 передач, Кольченко 15 - 4 втрати, Отверченко 3, Липовцев 3 + 6 підбирань, Скапінцев 2 - старт; Б. Янг 25 + 6 передач, Коклі 13, Ткаченко 12 + 2 блок-шота, Нікс 5 + 5 підборів, Чумаков, Воєвода 9

Рахунок в серії - 1:0

Євген Мурзін: Є розуміння над чим потрібно працювати, тому продовжуємо підготовку до сезону
Головний тренер Прикарпаття-Говерла прокоментував передсезонний турнір та розповів про новачків команди.
БК Рівне оголосив про підписання третього легіонера
В рівненській команді гратиме американець, який грав у Австралії та Європі.
Запрошуємо журналістів на медіазахід з нагоди старту сезону Суперліги Favbet
Подія відбудеться у Києві у вівторок, 1 жовтня. Також цього дня буде представлено офіційній мяч сезону.
Сергій Ліщук: Гравці прийшли непогані, сподіваюсь вийде замінити Джойнера та Сміта
Представники БК Рівне поділилися очікуваннями від нового сезону Суперліги.
Під час благоднійного турніру в Івано-Франківську було зібрано 31 700 гривень
Значну частину коштів вдалося зібрати на аукціоні в перший день змагань
Валерій Плеханов: Нагальна проблема – втримати легіонерів у Запоріжжі
Наставник розповів про нові виклики, з якими стикається клуб на фоні нестабільної ситуації в місті.
Запоріжжя та Кривбас провели другу контрольну зустріч
Запорізька команда здобула другу поспіль перемогу над Кривбасом
Павло Горобченко: До сезону Старий Луцьк підійде у гарній формі
Захисник розповів про підготовку до старту чемпіонату та адаптацію в новій команді
Боєць Інтернаціонального легіону нагородив учасників благодійного турніру в Івано-Франківську
В Івано-Франківську завершився турнір з баскетболу до Дня захисників та захисниць України.
Сергій Назаренко: БІПА зможе повернутися до Суперліги вже наступного року
Керівництво одеського клубу прокоментувало рішення відмовитись від виступів у Суперлізі і заявитись до Вищої ліги.
Битва до останніх секунд: фотогалерея контрольного матчу Прикарпаття-Говерли та Черкаських Мавп
Дивіться фотогалерею матчу підготовчого турніру в Івано-Франківську
Кривбас оголосив склад на сезон Суперліги 2024/25
У клубі залишилися чотири баскетболісти, які грали минулого сезону
Прикарпаття-Говерла — Черкаські Мавпи: відеотрансляція турніру до Дня захисників та захисниць України
Олександр Ворона: Очікую в новому сезоні Суперліги Favbet побачити багато цікавої боротьби
Головний тренер Кривбасу розповів про формування складу команди та останні новини клубу.
Битва Київ-Баскету та Черкаських Мавп в Івано-Франківську: фотогалерея
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи і виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську