Запоріжжя перемогло Дніпро в п’ятому матчі та завоювало бронзу Суперліги Парі-Матч

Запоріжжя приймало Дніпро в рамках 5-го матчу бронзової серії плей-оф Суперліги Парі-Матч.

Команди провели рівну стартову десятихвилинку, по ходу якої лідер змінювався декілька разів. Але 6 втрат Дніпра не дозволили гостям виграти дебют матчу. В другій десятихвилинці господарі додали агресії та отримали перевагу в фарбі. При цьому команда Валерія Плеханова пропустила лише 12 очок у захисті, отримавши 7 очок переваги перед великою перервою. Відзначимо, що супеники дуже командно працювали у нападі - набрані очки розподілились між гравцями, які виходили на майданчик в першій половині, дуже рівномірно.

У третій чверті господарі не тільки втримали, а й збільшили свій видрив. Дніпро продовжував знаходитись у пошуках влучних кидків, чим скористався суперник - Запоріжжя на певному відрізку втекло на максимальні 16 очок, але четверту чверть команди розпочинали за 12 балів переваги команди Плеханова.

На камбек в цьому матчі гості так і не наважились. Дніпро програв цю гру психологічно, піджтвердженням чому стала серія технічних фолів у другій половині у гостей та дискваліфікуючий фол для Олександра Мішули. Гості не знайшли емоційних сил для повернення в 5-му матчі за бронзу, а 24 втрати лише віддалили команду Журавльова від медалей.

Запоріжжя переважав суперникам протягом майже всього 40-хвилинного відірзку та здобув перемогу з рахунком 75:56, завоювавши бронзу Суперліги Парі-Матч 2018/2019.

Суперліга Парі-Матч. 5-й матч за бронзу

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя - Дніпро 76:56 (20:19, 18:12, 18513, 20:12)

Запоріжжя: Холтон 11 + 7 підбирань + 4 перехоплення, Кондраков 9 + 4 підбирання, Мироненко 10 + 3 перехоплення, Хілл 10 + 6 підбирань, Преслі 8 + 4 перехоплення - старт; Овдеєнко 3 + 4 підбирання, Шевченко 6 + 4 підбирання, Буц 4 + 5 підбирань, Трент 15 + 5 передач + 5 перехоплень - 5 втрат, Титов.

Дніпро: Мішула 10 + 4 передачі - 4 втрати, Закурдаєв 8 - 4 втрати, Глєбов 2 + 7 підбирань + 5 передач - 4 втрати, Тимофеєнко 9 + 10 підборів, Натяжко 9 + 5 підбирань - старт; Шундель 5, Кожем'якін 2, Сизов 2, Фесенко 9 + 9 підбирань, Ревзін.

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату