У Дніпрі та Запоріжжі завершився третій тур чемпіонату ВЮБЛ у найстаршій віковій групі ВЮБЛ – серед команд юнаків 2003-го року народження.
Усі 12 учасників Дивізіону А провели по три матчі. Найбільш очікуваним у турі став заключний матч у Дніпрі. У ньому лідер, СДЮСШОР-5, зустрічався з чинним чемпіоном КСЛІ-Київ-Баскетом і переміг його 60:55. Першу десятихвилинку краще провели господарі протистояння, але вже на перерву команди пішли за двоочкової переваги киян. У третій чверті гості вирвалися вперед на +10, але дніпряни їх наздогнали у заключній чверті, а потім і випередили. СДЮСШОР-5 залишився єдиною командою у чемпіонаті без поразок.
У Запорізькій частині туру синхронно виступили СДЮСШОР-4 (Миколаїв), СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) та ДЮСШ-12 (Запоріжжя). Ці команди здобули по три перемоги над збірною Харківської обл. і двома столичними командами – Хижаками і СДЮСШОР з баскетболу. Відтак, саме Миколаїв, Одеса та Запоріжжя є переслідувачами лідера, маючи по дві поразки у пасиві. У КСЛІ-Київ-Баскет таких уже 4.
Усі результати туру дивіться за посиланням