ВЮБЛ (юнаки-2002): Хімік – чемпіон!

0

Команда южненського Хіміка стала чемпіоном України. Такий підсумок фінального туру ВЮБЛ (юнаки-2002).

У головному матчі за титул підопічні Володимира Понька зійшлися з господарями туру – однолітками зі СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса). Обидві команди показали результативний баскетбол, адже кожному з суперників вдалося перетнути сто очкову межу. При цьому Хімік закинув м’ячів на шість очок більше 108:102.

Хоча починалася усе якнайкраще для одеситів. Першу чверть вони виграли 28:24, на перерву пішли за рахунку 56:50 на свою користь. А у третій чверті збільшили свою перевагу ще на шість очок. Тож на останню чверть вони виходили з упевненістю, що зможуть утримати свої +12. Та іншої думки був Хімік і зокрема його лідер Олександр Ковляр. Він у цьому матчі став автором тріпл-даблу – 31 очко + 11 підбирань + 12 передач. Не дивно, що його знову визнали MVP. Найкориснішим гравцем він став і у чемпіонаті ВЮБЛ-2001. Останню чверть Хімік виграв 26:14, перекресливши усі сподівання господарів. Олександр Ковляр, як і його тренер Володимир Понько стали дворазовими чемпіонами України. Раніше у травні вони здобули титул відповідно у складі і на чолі команди Хімік-2001.

У матчі за бронзу Тейваз-ДЮСШ-12 таки схилив шальки терезів на свій бік у протистоянні зі СДЮСШОР-Хижаки - 75:71. ОБШ ім. Бєлостєнного обіграв ДЮСШ-12-БАМГ у матчі за 5 місце. І нарешті Черкаські Мавпи-КДЮСШ-1 змогли зібратися під кінець туру і перемогли КСЛІ-Київбаскет у боротьбі за 7 місце.

Ілля Здирка: баскетбол поєдную з шахами
Улюблені предмети найрезультативнівшого у ВЮБЛ (юнаки-2002) гравця - алгебра і геометрія
Володимир Піщіков: мета є, прагнемо йти до неї
КСЛІ-Київ-Баскет заявив про чемпіонські амбіції у ВЮБЛ (юнаки-2002)
ВЮБЛ (юнаки-2002): КСЛІ-Київ-Баскет вдома без поразок
Ілля Здирка у середньому набирає 32,5 очка за матч
ВЮБЛ (юнаки-2007): чотири з шести груп стартували
ДЮСШ з Нікополя і Бердичєва, Хижаки і КДЮСШ-Золотий Вєк йдуть без поразок
Одна із найуспішніших тренерок у історії ВЮБЛ (хлопці) поділилася секретами роботи
Світлана Полянська розповіла як прийшла до унікального для українського баскетболу успіху
Захисник Хіміка Руслан Шорсткий набрав 47 очок у матчі ВЮБЛ
Гравець южненців став головним героєм гри проти юнаків КСЛІ-Київ-Баскета
Що нового у дитячо-юнацькому баскетболі?
Система змагань, кількість вікових категорій та інше
XXVI Чемпіонат ВЮБЛ: медальна статистика сезону
Хто склав конкуренцію Києву за кількістю здобутих нагород?
Юні баскетболісти Кропивницького вперше виграли Фінал чотирьох
На шляху до золота підопічні Андрія Бабенка здолали конкурентів із Черкас та Херсону
ВЮБЛ (юнаки-2006): наймолодший чемпіон визначиться у Черкасах
Дебютанти ВЮБЛ розыграють комплект медалей у Черкасах
ВЮБЛ: на старті хлопці 2005 року
Фінальний турнір ВЮБЛ у віковій категорії 2005 рік і молодше розпочався сенсаційно
ВЮБЛ (юнаки-2004): лауреати фіналу
Визначено лауреатів фіналу чемпіонату ВЮБЛ (юнаки-2004)
ВЮБЛ (юнаки-2004): СДЮСШОР-5 чемпіон!
Підопічні Артура Гоголєва здолали у фіналі СДЮСШОР-16 (Київ)
Фінальний день ВЮБЛ (юнаки-2004): онлайн відеотрансляція матчів