В’ячеслав Кравцов допоміг Бургосу виграти два контрольні матчі

Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов допоміг своєму Бургосу перемогти Унікаху в рамках товариського поєдинку.

Команда нашого бігмена перемогла з рахунком 93:86, а сам Кравцов, вийшовши у старті, відіграв 22 хвилини, набрав 5 очок (1/3 двоочкових, 3/4 штрафних), зібрав 3 підбирання, зробив 2 передачі та 1 перехоплення при 3 втратах (РЕ - 5).

Також капітан національної збірної взяв участь у контрольному матчі, в якому його Бургос грав проти ще одного іспанського клубу Естудіантеса. Команда нашого легіонера перемогла з рахунком 94:91.

Кравцов, вийшовши з лави, відіграв 17 хвилин, набрав 6 очок (3/4 двоочкових), зібрав 4 підбирання (2 у нападі) та зробив блок-шоти, а рейтинг його ефективності склав 13 балів.

Відзначимо, що незабаром українець приєднається до національної збірної, яка вже розпочала підготовку до матчів кваліфікації чемпіонату світу проти Іспанії (14 вересня) та Чорногорії (17 вересня). Квитки на домашній матч проти іспанців ви можете придбати за цим посиланням.

Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл