Вища ліга: Черкаські Мавпи-2 перемогли Київ-Баскет-2

21 грудня у єдиному матчі чемпіонату України у Вищій лізі друга команда Черкаських Мавп перемогла у принциповому протистоянні Київ-Баскет-2 68:58.

Як виявилося, нестабільність не перестала бути головною ознакою молодої команди Київ-Баскета-2. Обігравши у попередньому турі вдома в овертаймі Львівську Політехніку 109:108 і самі хлопці, та й їхній тренер Максим Балашов начеб-то давали зрозуміти, що ось тепер вони зможуть! Але не судилося. Відтоді минуло майже два тижні, емоції вляглися, кураж зник, і новий матч з новим суперником треба було розпочинати з нуля. І дарма, що цей суперник, як і ти, близький до того, аби пасти задніх у турнірній таблиці.

Гості провалили третю чверть, у якій набрали вдвічі менше очок за підопічних Едуарда Скрипця. А виходили на другу половину за семиочкового відставання від черкащан. То ж у заключній чверті їм треба було відігрувати 17 очок. Суперник не дозволив цього зробити.

У складі господарів дабл-даблом відзначився Ігор Сергеєв (12оч+18пб). Ще більш результативно зіграв за нову команду колишній гравець Київ-Баскета-2 Олег Бондаренко, в активі якого 18 очок. Разом з представником гостей Іллею Зайцем, який також набрав 18 очок, він став найрезультативнішим гравцем матчу.

Поразка не дозволила Київ-Баскету-2 наздогнати у турнірній таблиці Черкаські Мавпи-2. Нижче за киян у другій групі чемпіонату лише ДОС-ДЮСШ-ДОР. 22 грудня команди зіграють повторний поєдинок.

Вища ліга

21 грудня

м. Черкаси

Черкаські Мавпи-2 - Київ-Баскет-2 68:58 (18:13, 16:14, 20:10, 14:21)

Визначено символічну збірну сезону чоловічої Вищої ліги
Фіналом восьми у Києві завершився сезон Вищої ліги 2023/24.
Прометей виграв фінальний матч Вищої ліги: фотогалерея матчу та церемонії нагородження
Дивіться яскраві фото вирішального матчу Вищої ліги на церемонії нагородження
Прометей – переможець Вищої ліги
Команда зі Слобожанського завершила сезон без поразок
Фінал восьми Вищої ліги: відеотрансляція матчів 21 квітня
Відео21.04.2024
Дивіться трансляцію вирішальних матчів плей-оф сезону Вищої ліги
Ніко-Баскет обіграв Харківських Соколів в бронзовому фіналі Вищої ліги: фотогалерея