Вдала друга половина принесла Запоріжжю перемогу над Одесою

Запоріжжя приймав Одесу в заключному матчі тижня і передостанньому матчі 8-го туру регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Одеса розпочала матч із потужного ривка 21:7 та впевнено виграної першої чверті. Підопічні Олега Юшкіна вже за стартову десятихвилинку реалізували 5 з 10 триочкових, а запоріжці, в свою чергу, припустилися 9 втрат. У другій десятихвилинці господарі додали у захисті, трохи вирівняли гру і зробили міні-ривок у відповідть на екваторі чверті, завдяки якому скоротили відставання перед великою перервою до 5 очок.

У третій десятихвилинці завдяки результативній грі американських легіонерів запоріжці не тільки стабілізували ситуацію на майданчику, а й впреше після стартової чверті вийшли в лідери, отримавши одне очко переваги перед четвертою десятихвилинкою.

Ключовим у вирішальній фазі гри став сольний ривок 8:0 від Маліка Трента, завдяки якому господарі зуміли відірватися від одеситів і в підсумку втримати цю переможну перевагу. У одеситів гра розладилася: підопічні Юшкіна значно погіршили відсоток влучань, пропустили багато очок від суперника у швидких відривах та втратили ритм гри. Ближче до закінчення матчу гра на майданчику ставала все більш жорсткою, а іноді навіть грубою – один з таких епізодів призвів до дострокового видалення капітана гостей Олександр Белікова, чия участь в цьому матчі, доречі, була під питанням.

Поступившись з рахунком 80:88, команда Олега Юшкіна продовжила свою серію невдач, програвши шосту гру поспіль, а Запоріжжя здобуло вольову перемогу, вдруге в сезоні перемігши одеситів.

Найкращим у цій грі став американський захисник запоріжців Малік Трент, який, за традицією вийшовши з лави, набрав 26 очок (4/7 двоочкових, 2/3 триочкових, 12/13 штрафних), зробив 9 передач, 7 підбирань та 3 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив 36 балів. У гостей варто відзначити Максима Пустозвонова, який реалізувавши 6/8 триочкових набрав 20 очок, а також зробив 6 підбирань та 4 передачі (РЕ +24).

Запоріжжя свій наступний матч зіграє 21 грудня вдома проти Миколаєва, а Одеса 19 грудня вдома прийматиме Дніпро.

Суперліга Парі-Матч. 8-й тур

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя – Одеса 88:80 (14:25, 22:16, 26:22, 26:17)

Запоріжжя: Холтон 19 + 6 підбирань + 3 передачі, Хілл 15 + 6 підбирань, Пресслі 11 + 10 підбирань, Мироненко 7, Теряник 4 – старт, Трент 26 + 9 передач + 7 підбирань + 3 перехоплення – 4 втрати, Буц 6, Овдеєнко 0, Тарасенко 0, Биков 0

Одеса: Пустозвонов 20 + 6 підбирань + 4 передачі, Хелманіс 13 + 6 підбирань, Щепкін 4 + 3 підбирання – 4 втрати, Шеляков 3, Ткачук 1 – старт, Прокопенко 16, Беліков 12 + 5 підбирань + 4 передачі, Вітлос 5 – 3 втрати, Новіков 5, Балабан 1

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату