Українці за кордоном: впевнена гра Геруна, сильний матч від Агафонова та стабільний Корнієнко

Бігмен збірної України Володимир Герун вийшов у старті і відіграв 29 хвилин у виїзному матчі чемпіонату Іспанії проти Мурсії. Бреоган нашого легіонера поступився з рахунком 64:76, а українець набрав 13 очок (6/10 двоочкових, 1/2 штарфних) та зробив 5 підбирань (1 в нападі) при 3 фолах (РЕ +14).

Капітан збірної України В’ячеслав Кравцов допоміг Бургосу оформити третю перемогу в сезоні. Команда нашого бігмена вдома перемогла Унікаху (88:79), а Кравцов, вийшовши в старті, відіграв 19 хвилин, набрав 5 очок (2/4 двоочкових, 1/4 штрафних), зробив 4 підбирання (1 в нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 1 втраті та 1 фолі (РЕ +8).

11 хвилин ігрового часу отримав В’ячеслав Бобров в матчі, в якому його Гіпускоа вдома поступився Обрадойро (82:88). Форвард збірної України, вийшовши з лави, очок не небрав (0/1 двоочкових) та зробив 3 підбирання (РЕ 0).

Центровий Барселони Артем Пустовий участі в матчі проти Фуенлабрадли не брав. Його команда зазнала першої поразки в чемпіонаті Іспанії (73:79) і опустилась на друге місце в таблиці з 6 перемогами в 7 поєдинках. Бургос йде на 13 місці (3 перемоги, 4 поразки), Бреоган посідає 15 позицію (2 перемоги, 4 поразки), а Гіпускоа замикає турнірну таблицію, вигравши лише 1 матч з 7.

Читайте: Пух Джетер визначився з новим клубом

Олександр Липовий відіграв 16 хвилин в матчі чемпіонату Греції, в якому його Промітеас переміг АЕК (79:69). Свінгмен збірної України набрав 3 очка (0/1 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 1 передачу та 1 перехоплення при 4 фолах (РЕ -2). Промітеас посідає 9 місце в таблиці з 2 перемогами в 4 матчах.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов участі у виїзному матчі його Єнісея проти Зеніта (81:116) не брав.

Форвард ізраїльського Бней Гарцлія Богдан Близнюк не врятував свою команду від поразки в домашньому матчі проти Хапоель Беер Шева (75:84). Українець відіграв 22 хвилини, набрав 8 очок (3/6 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3 підбирання (2 в нападі), 2 передачі та 1 перехоплення. Команда нашого легіонера посідає 10 місце в таблиці з 1 перемогою в 5 матчах.

Продовжує виходити в старті словенської Олімпії Іссуф Санон. Український захисник отримав 14 хвилин ігрового часу в домашньому матчі національної першості проти клубу Приморська (81:61). Українець набрав 4 очка (1/2 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/5 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в нападі) та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах (РЕ +4). Олімпія йде на 3 місці з 3 перемогами в 3 матчах.

Український форвард Максим Корнієнко вийшов у старті та відіграв 24 хвилини в матчі чемпіонату Румунії проти бухарестського Динамо. Пітешті українця переміг вдома з рахунком 98:73, а наш легіонер набрав 10 очок (5/9 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 7 підбирань (1 в нападі), 4 передачі, 2 перехоплення та 1 блок-шот при 3 втратах та 2 фолах (РЕ +13). Пітешті посідає 3 місце в таблиці з 3 перемогами в 5 матчах.

Зазнав поразки в домашньому матчі чемпіонату Угорщини ЗТЄ Андрія Агафонова та Дмитра Глєбова. Команда наших легіонерів вдома програла Шольноку (75:96): Агафонов, вийшовши в старті, відіграв 34 хвилини, набрав 18 очок (5/10 двоочкових, 2/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 6 підбирань (2 в нападі) та 3 блок-шоти при 4 фолах (РЕ +23). Глєбов, який також вийшов у старті, відіграв 22 хвилини, набрав 6 очок (3/4 двоочкових, 0/4 триочкових), зробив 2 передачі, 2 перехоплення та 1 підбирання в нападі при 2 фолах (РЕ +6). Команда наших легіонерів наразі посідає 4 місце в таблиці з 4 перемогами та 2 поразками.

Український форвард литовського Невежиса Володимир Шевченко отримав лише 2 хвилини ігрового часу у виїзному матчі проти Лієткабеліса, який його Невежис програв з рахунком (66:78). Шевченко двічі схибив з-за триочкової дуги (РЕ -2). Невежис наразі посідає 9 місце в таблиці з 2 перемогами в 9 поєдинках.