Українці за кордоном: стабільно ефектиний Герун, корисна гра Липового

Бігмен збірної України Володимир Герун продовжує демонструвати стабільні виступи у складі іспанського Бреогана. Команда нашого легіонера вдома поступилась Басконії (72:90), а Герун, вийшовши у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 14 очок (4/7 двоочкових, 6/6 штрафних), зібрав 5 підбирань (4 у нападі), зробив 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +21).

Фуенлабрада В’ячеслава Кравцова на виїзді поступилась Андоррі (88:89), а український центровий, вийшовши з лави, відіграв 16 хвилин. За відведений ігровий час капітан збірної України набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 3/4 штрафних) та зробив 3 підбирання (1 в нападі) при 2 втратах та 5 фолах (РЕ +3).

Читайте: Українець Михайлюк став найкращим у матчі G-Ліги: відео моментів

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров, який виступає у складі Гіпускоа, зазнав поразки у виїзному матчі проти Унікахи (69:87). Вийшовши з лави, українець відіграв 14 хвилин, набрав 10 очок (4/5 двоочкових, 2/3 штрафних), зробив 3 передачі та 2 підбирання (1 в нападі) при 4 втратах та 4 фолах (РЕ +7).

Центровий Барселони Артем Пустовий в матчі проти Бургоса (97:88) участі не брав.

Барселона продовжує лідирувати у турнірній таблиці з 18 перемогами у 22 матчах, Бреоган посідає 14 місце з 7 перемогами у 21 матчі, Фуенлабрада йде на 16-й позиції з 7 перемогами у 22 поєдинках, а Гіпускоа замикає турнірну таблицію, посідаючи 18 позицію з 4 перемогами у 22 поєдинках.

Корисно у складі Промітеаса відіграв український захисник Олександр Липовий. Гравець збірної України допоміг своїй команді вдома в овертаймі перемогти Кретан Кінгс 86:81. Липовий вийшов у старті, відіграв 33 хвилини, набрав 9 очок (2/2 двоочкових, 1/6 триочкових, 2/4 штрафних), зробив 5 підбирань (1 в нападі), 3 передачі, 3 перехоплення та 3 блок-шота при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +15). Промітеас піднявся на 5 позицію з 12 перемогами та 6 поразками в поточному регулярному чемпіонаті.

Читайте: Олександр Липовий стартував з перемоги у плей-оф Ліги чемпіонів

15 хвилин ігрового часу у складі Єнісєя отримав розігрючий збірної України Денис Лукашов, команда якого на виїзді поступилась Нижньому Новгороду 64:79. Вийшовши з лави, Лукашов набрав 5 очок (2/2 двоочкових, 0/3 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 2 підбирання та 1 передачу при 1 втраті та 4 фолах (РЕ +4). Єнісєей посідає 11 місце в турнірній таблиці Ліги ВТБ з 6 перемогами у 18 матчах.

Захисник національної збірної України Богдан Близнюк відіграв 18 хвилин у матчі чемпіонату Ізраїля, в якому його Бней Герцлія на виїзді поступився Галіл Гілбоа (89:90). Вийшоши з лави Близнюк набрав 8 очок (4/5 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 4 підбирання (2 у нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 3 втратах та 1 фолі (РЕ +8). Команда українця замикає турнірну таблицю з 4 перемогами у 20 матчах.

Центровий румунського клубу Крайова Владислав Коренюк не врятував свою команду від виїзної поразки в матчі проти Ораді (79:83). Вийшовши в старті наш легіонер відіграв 21 хвилину, набрав 16 очок (7/9 двоочкових, 2/3 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах (РЕ +19).

Його одноклубник та співвітчизник Юрій Фрасенюк розпочинав цей матч з лави, відіграв 16 хвилин, набрав 12 очок (5/5 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в нападі) та 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі (РЕ +13).

Бігмен угорського ЗТЄ Андрій Агафонов провів корисний матч проти Атомерому, але команда українця поступилась з рахунком 81:93. Вийшовши у старті, українець відіграв 29 хвилин, набрав 16 очок (3/7 двоочкових, 1/1 триочкових, 7/9 штрафних), зробив 3 підбирання в захисті та 2 передачі при 1 фолі та 1 втраті (РЕ +20). Команда Агафонова після цієї поразки опустилась на 7 позицію з 1 перемогами у 21 матчі.

Захисник Монако Сергій Гладир участі в матчі проти Ліможа (92:77) не брав. Також не грав за Олімпію минулого тижня і захисник збірної України Іссуф Санон. Пітешті Максима Корнієнка матч чемпіонату Румунії проти Клужа Андрія Кальніченка зіграє сьогодні, 11 березня.

Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10