Українці за кордоном: потужний матч Липового, дуелі наших в Іспанії та Румунії

Захисник збірної України Олександр Липовий провів переконливий матч у складі Промітеаса. Команда українця в рамках регулярного чемпіонату Греції на виїзді поступились Кімісу (82:86), а Липовий, вийшовши у старті, відіграв 32 хвилини, набрав 21 очко (1/4 двоочкових, 5/10 триочкових, 4/6 штрафних), зробив 8 передач, 7 підбирань (2 у нападі) та 2 перехоплення при 5 фолах (РЕ +27). Після цієї поразки Промітеас опустився на 5 місце, маючи в активі 13 перемог після 20 поєдинків.

В 24 турі чемпіонату Іспанії відбулася чергова зустріч гравців збірної України. Бреоган Володимира Геруна на домашньому майданчику приймав Фуенлабраду Вячеслава Кравцова. Герун, команда якого програла з рахунком 92:96, вийшовши у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 18 очок (8/12 двоочкових, 2/6 штрафних), зробив 6 підбирань (5 у нападі) та 1 передачу (РЕ +20).

Кравцов також розпочинав гру у старті, відіграв  26 хвилин, набрав 9 очок (3/5 двоочкових, 3/3 штрафних), зробив 4 підбирання у захисті та 2 блок-шота при 1 втраті та 3 фолах (РЕ +12).

Здобув другу перемогу поспіль Гіпускоа форварда збірної України Вячеслава Боброва, який на виїзді здолав Тенеріфе (67:60). Бобров відіграв лише 8 хвилин, зробив 3 підбирання у захисті та 1 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті (РЕ +3).

Артем Пустовий Барселоні в матчі проти Реалу не допоміг, а каталонці перемогли принципового суперника з рахунком 82:76.

Барселона продовжує лідирувати у турнірній таблиці з 19 перемогами у 23 матчах, Фуенлабрада йде 14-ю (8 перемог, 15 поразок), а Гіпускоа посідає останнє 18 місце, маючи в активі 5 перемог після 23 матчів.

Читайте: Українець Лень встановив новий рекорд в НБА

Сергій Гладир повернувся до гри у складі Монако і відіграв в домашньому матчі проти Ле Мана 15 хвилин. Команда нашого легіонера перемогла з рахунком 65:82: українець чотири рази не влучив з гри, зробив 1 підбирання на чужому щиті, 1 передачу та записав до пасиву 4 фоли та 1 втрату (РЕ -6). Монако наразі посідає 4 місце в таблиці з 14 перемогами у 23 матчах.

Читайте: Артем Пустовий: збірна України зробила все можливе в кваліфікації чемпіонату світу

Розігруючий збірної України Денис Лукашов відіграв лише 4 з половиною хвилини у складі Єнісєя в домашньому матчі проти Зеніта (85:87). Українець зробив лише один невлучний кидок з дальної відстані.

Читайте: Детройт повернув українця Михайлюка з G-Ліги

В чемпіонаті Румунії відбулася дуель українців – Пітешті Максима Корнієнка вдома переміг Крайову Владислава Коренюка та Юрія Фрасенюка (83:80). Корнієнко відіграв 31 хвилину, набрав 16 очок (4/5 двоочкових, 2/5 триочкових, 6/10 штрафних), зробив 8 підбирань (3 у нападі), 3 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті (РЕ +20).

Коренюк також отримав 31 хвилину ігрового часу, за які встиг відзначитись 26 очками (11/16 двоочкових, 4/6 штрафних), зібрав 8 підбирань (5 у нападі), 1 передачу та 1 перехоплення при 5 втратах та 3 фолах (РЕ +24). Юрій Фрасенюк розпочинав гру з лави, отримав 17 хвилин ігрового часу, набрав 6 очок (2/4 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3 підбирання при 3 фолах (РЕ +6).

Андрій Агафонов не врятував від поразки ЗТЄ в матчі чемпіонату Угорщини проти Альби (84:89). Вийшовши у старті, Агафонов відіграв 32 хвилини, набрав 21 очко (5/9 двоочкових, 2/4 триочкових, 5/6 штрафних) та зробив 7 підбирань (2 у нападі) при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +22). Команда українця посідає 6 місце в таблиці з 50% перемог після 24 матчів регулярного чемпіонату.

Іссуф Санон минулого тижня до заявки Олімпії не потрапив, а Бней Герцлія Богдана Близнюка в чемпіонат Ізраїля зіграє сьогодні, 25 березня.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025