Українці за кордоном: перемоги наших в Іспанії, корисна гра Липового

В чемпіонаті Іспанії 28 хвилин ігрового часу отримав В’ячеслав Кравцов, який допоміг Фуенлабраді перемогти Мурсію - 101:93. Вийшовши у старті, капітан збірної України набрав 12 очок (5/11 двоочкових, 2/3 штрафних), зробив 4 підбирання (2 у нападі), 2 блок-шота та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах (РЕ +9).

Читайте: Українець Лень допоміг Атланті перемогти в матчі НБА

Володимир Герун допоміг Бреогану здобути виїзну перемогу над Ховентудом в матчі 25-го туру регулярного чемпіонату Іспанії (88:81). Українець, вийшовши в старті, відіграв 29 хвилин, набрав 14 очок (3/6 двоочкових, 8/9 штрафних), зробив 6 підбирань (4 у нападі), 1 передачу та 1 перехоплення при 1 втраті та 5 фолах (РЕ +17).

Читайте: Українець Пустовий презентував Кубок Іспанії на матчі Барселони: фотогалерея

Нарешті ігровий час у складі Барселони отримав Артем Пустовий. Команда нашого бігмена вдома перемогла Манресу (107:71), а Пустовий за 14 хвилин набрав 10 очок (4/7 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 3 підбирання (1 в нападі) та 2 блок-шота при 2 втратах та 4 фолах (РЕ +8).

Зазнав поразки Гіпускока В’ячеслава Боброва, який в домашньому матчі поступився Андррі (72:84). Українець, вийшовши з лави, відіграв 13 хвилин, набрав 2 очка (1/5 двоочкових) та зробив 4 підбирання (3 у нападі) при 1 фолі та 1 втраті (РЕ 0).

1 хвилину ігрового часу отримав форвард Естудіантеса Андрій Грицак, Естудіантес якого розгромно поступився Басконії (67:104). За відведений ігровий час молодий українець лише встиг записати до пасиву одну втрату.

Барса продовжує утримувати лідерство в турнірній таблиці з 20 перемогами у 24 матчах, Естудіантес йде 13-м (9/15), Фуенлабрада посідає 14 місце (9/15), Бреоган знаходиться на 16-й позиції (8/15), а Гіпускоа посідає останнє 18 місце з 5 перемогами у 24 матчах.

Олександр Липовий допоміг Промітеасу перемогти Іфаістос в домашньому матчі чемпіонату Греції (73:68). Український захисник відіграв 32 хвилини, набрав 13 очок (2/2 двочкових, 2/5 триочкових, 3/5 штрафних), зробив 6 передач та 5 підбирань при 3 втратах та 4 фолах (РЕ +18). Промітеас посідає 5 місце з 14 перемогами у 21 матчі.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов відіграв 10 хвилин в матчі Ліги ВТБ, в якому його Єнісей вдома переміг Нижній Новгород - 92:88. Вийшовши з лави, українець одного разу схибив з дальньої відстані, зробив 2 передачі та 1 підбирання при 1 втраті та 2 фолах (РЕ 0).

Не найкращий свій матч у складі угорського ЗТЄ провів український бігмен Андрій Агафонов, команда якого на виїзді поступилась Корменду (86:96). Вийшовши у старті, бігмен відіграв 29 хвилин, набрав 7 очок (3/4 двоочкових, 0/2 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 4 підбирання (1 в нападі) та 4 блок-шота при 3 втратах та 5 фолах (РЕ +6). ЗТЄ опустився на 7 місце з 12 перемогами у 25 матчах.

Іссуф Санон до складу Олімпії на матч чемпіонату Словенії не потрапив, а Богдан БлизнюкМаксим Корнієнко, Владислав Коренюк та Сергій Гладир зіграють сьогодні, 1 квітня.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії