Українці за кордоном: лідерська гра Боброва, ефективні Липовий, Агафонов та Глебов

Лідерська гра В’ячеслава Боброва не врятувала Гіпускоа від поразки в овертаймі домашньої грі з Тенеріфе (73:79). Форвард збірної України вийшов у старті, відіграв 37 хвилин, набрав 16 очок (5/6 двоочкових, 0/2 триочкових, 6/6 штрафних), зібрав 7 підбирань (2 у нападі) та зробив 1 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті. Рейтинг ефективності українця склав 23 бали - це кращий показник в матчі.

Барселона центрового національної збірної України Артема Пустового вдома знищила Сарагосу - 99:55. Наш легіонер відіграв 9 хвилин, за які встиг набрати 6 очок (2/2 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрати 7 підбирань (1 у нападі) та зробити 1 передачу при 2 фолах і 1 втраті (РЕ 12).

Бреоган Володимира Геруна здобув свою першу перемогу в сезоні, здолавши у домашньому поєдинку Естудіантес (86:79). Вийшовши з лави, український бігмен отримав 19 хвилин ігрового часу, за які встиг відзначитись 12 очками (5/13 двоочкових, 2/4 штрафних), 6 підбираннями (5 у нападі), 1 передачею та 1 блок-шотом при 3 втратах та 1 фолі (РЕ 8).

Читайте: Артем Пуствий дебютував в Євролізі

В’ячеслав Кравцов отримав 17 хвилин ігрового часу в матчі, в якому його Бургос на виїзді поступився Мурсії 62:72. Капітан збірної України, вийшовши з лави, набрав 8 очок (4/4 двоочкових), зібрав 2 підбирання (1 в нападі) та зробив 1 блок-шот при 1 втраті і 2 фолах (РЕ 2).

Грецький Промітеас свінгмена національної збірної України Олександра Липового вдома поступився Перістері (73:76). Вийшовши у старті, українець відіграв 26 хвилин, набрав 11 очок (2/2 двоочкових, 2/5 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 8 підбирань (1 у нападі), 6 передач та 1 перехоплення при 3 фолах і 1 втраті. Рейтинг ефективності Липового склав 22 бали - це кращий показник в матчі.

Розігруючий національної збірної України Денис Лукашов відіграв 10 хвилин у складі Єнісея в матчі Ліги ВТБ проти Парми. Команда українця перемогла з рахунком 83:78, а Лукашов, вийшовши з лави, набрав 7 очок (2/2 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 1 передачу та 1 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті (РЕ 6).

Форвард Максим Корнієнко не врятував Пітешті від виїзної поразки в чемпіонаті Румунії проти Сібіу (69:95). Український форвард, вийшови з лави, відіграв 16 хвилин, набрав 4 очка (2/4 двоочкових), зробив 4 підбирання (2 у нападі), 1 передачу та 1 перехоплення при 3 втратах і 1 фолі (РЕ 2).

Продовжує йти без поразок в чемпіонаті Угорщини ЗТЄ Андрія Агафонова та Дмитра Глєбова. Обидва наші легіонери вийшли в старті у виїзному матчі проти Будапешту (87:62), Агафонов за 25 хвилин набрав 10 очок, зробив 6 підбирань (4 у нападі), 4 блок-шоти та 3 перехоплення при 3 фолах. Глєбов за анаглогічної кількості ігрових хвилин також набрав 10 балів (2/3 двоочкових, 2/3 триочкових), зробив 4 підбирання (2 в нападі), 3 передачі, 3 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах. Показник рейтинга ефективності в обох баскетболістів склав 18 балів.

Український форвард литовського Невежіса Володимир Шевченко провів на паркеті 5:29 хвилини ігрового часу в матчі проти П’єно Жвайгждес, який його команда вдома програла з рахунком 80:86. Наш легіонер набрав 5 очок (1/1 двоочкових, 1/2 триочкових) та зібрав 1 підбирання, отримавши 1 фол. (РЕ +4).

Віталій Коваленко, який в цьому сезоні представляє в Польщі Сталь, вийшовши з лави, взяв участь у переможному для своєї команди матчі проти Лєгії (77:68). Український форвард відіграв 8 хвилин, набрав 5 очок (2/5 двоочкових, 1/1 штрафних), зробив 2 підбирання у нападі, 1 передачу та 1 блок-шот при 1 фолі та 1 втраті (РЕ 4).

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії