Українці за кордоном: Санон вийшов у старті, Бобров вперше переміг, Пустовий відіграв 17 хвилин

Центровий збірної України Артем Пустовий отримав 17 хвилин ігрового часу в домашньому матчі його Барселони проти Ховентуда. Команда українця перемогла в овертаймі з рахунком 94:92, а сам Пустовий, вийшовши з лави на 17 хвилин, набрав 11 очок (5/7 двоочкових, 1/1 штрафних), зробив 1 підбирання в нападі та 1 блок-шот при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +8).

Читайте: Українці в Лізі чемпіонів: солідний ігровий час для Санона, перемога Липового

Дивіться: Гравці збірної розрекламували Україну в Іспанії

Володимир Герун допоміг Бреогану оформити домашню перемогу в матчі 6-го туру чемпіонату Іспанії з Обрадойро (69:56). Бігмен збірної України, вийшовши з лави, відіграв 18 хвилин, Набрав 9 очок (1/3 двоочкових, 3/6 штрафних), зробив 5 підбирань (3 у нападі), 2 блок-шоти та 1 передачу при 3 фолах (РЕ +9).

-

Бургос В’ячеслава Кравцова на виїзді поступився мадридському Реалу (77:90). Капітан національної збірної України, вийшовши з лави, відіграв 17 хвилин, набрав 4 очки (0/1 двоочкових, 4/6 штрафних), зробив 5 підбирань (2 у нападі) та 1 перехоплення при 3 фолах і 1 втраті (РЕ +10).

Першу перемогу в сезоні оформив Гіпускоа форварда збірної України В’ячеслава Боброва. Команда нашого легіонера вдома перемогла Гран Канарію (74:63), а Бобров, відігравши 13 хвилин з лави, набрав 2 очка (1/3 двоочкових, 0/1 штрафних) та зробив 3 підбирання (1 в нападі) при 3 втратах (РЕ +3).

Барселона після шести турів очолює турнірну таблицю з 6 перемогами в активі, Бреоган піднявся на 8 місце з 2 перемогами в 5 матчах, Бургос посідає 15 позицію з 2 перемогами в 6 матчах, а Гіпускоа поки що йде на останній 18-й сходинці, маючи в своєму активі 1 перемогу в 6 поєдинках “регулярки”.

Олександр Липовий провів не надто вдалий матч у складі Промітеасу, але це не завадило його команді перемогти вдома АЕК – 79:69. Українець, вийшовши у старті, відіграв 16 хвилин, набрав 3 очки (0/1 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 1 передачу та 1 пепрехоплення при 4 фолах (РЕ -2). Команда Липового, незважаючи на позитивний результат, опустилась на 9 місце в таблиці чемпіонату Греції з 2 перемогами в 4 матчах.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов отримав 10 хвилин ігрового часу в матчі Ліги ВТБ, в якому його Єнісєй на виїзді впевпенено обіграв Цмокі-Мінск (93:75). Вийшовши з лави, українець набрав 6 очок (2/3 триочкових) та зробив 3 передачі при 2 фолах (РЕ +8). Команда Лукашова наразі посідає 8 місце в таблиці з 2 перемогами в 5 матчах.

Український захисник Іссуф Санон вийшов у старті Олімпії у виїзному матчі чемпіонату Словенії проти Сентйура (98:89). Відігравши 24 хвилини, Санон набрав 6 очок (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових, 4/4 штрафних), зробив 5 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення при 4 фолах та 1 втраті (РЕ +14). Його команда наразі посідає 3 місце в таблиці з 2 перемогами в 3 матчах.

Першої поразки в чемпіонаті Угорщини зазнав український тандем Дмитро Глєбов та Андрій Агафонов. ЗТЄ українців на виїзді поступився клубу Фалько (75:88).

Агафонов відіграв 33 хвилини, за які набрав 16 очок (5/10 двоочкових, 0/2 триочкових, 6/7 штрафних), зібрав 8 підбирань, віддав 1 передач, поставив 2 блок-шота при 1 втраті та 3 фолах (РЕ +16).

Глєбов провів на паркеті 26 хвилин, за які набрав 9 очок (3/5 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 3 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 2 втратах і 3 фолах (РЕ +7).

Команда українців після цієї поразки опустилась на 3 місце в таблиці з 4 перемогами в 5 матчах.

Український форвард Максим Корнієнко допоміг румунському Пітешті здобути виїзну перемогу в матчі національної першості зі Стяуа (75:64). Вийшовши у старті, Корнієнко відіграв 27 хвилин, набрав 14 очок (6/8 двоочкових, 0/5 триочкових, 2/5 штрафних), зібрав 9 підбирань (3 в нападі), зробив 2 передачі та 1 блок-щот при 4 втратах та 2 фолах (РЕ +14). Команда українця наразі посідає 6 місце в таблиці з 50% перемог після чотирьох турів.

Форвард литовського Невежиса Володимир Шевченко відіграв 8 хвилин у виїзному матчі проти Ювентуса (61:88). Українець увійшов до гри з лави запасних, набрав 4 очка (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/2 штрафних) при 1 фолі та 1 втраті (РЕ +2). Команда Шевченка наразі посідає передостаннє 9 місце в таблиці з 2 перемогами у 8 матчах регулярного чемпіонату Литви.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії