У понеділок, 16 лютого, лише один гравець збірної України зіграв за свій клуб в європейських змаганнях.
У Кубку Румунії Динамо Бухарест не змогло пробитись до фіналу, поступившись в півфінальному матчі учаснику Єврокубку і Адріатичної ліги Клужу 67:85.
В'ячеслав Бобров в цьому матчі провів на майданчику 12 хвилин, набрав 5 очок (0/3 двоочкові, 1/1 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 6 підбирань при 4 фолах та 1 втраті.
Нагадаємо, В'ячеслав Бобров отримав виклик до національної збірної України на найближчі матчі.
Нагадаємо, номінально домашню гру другого вікна кваліфікації Україна проти Іспанії зіграє в Ризі — на майданчику Xiaomi Arena. Матч відбудеться 27 лютого о 15:00 за київським часом.
Продаж квитків на матч Україна — Іспанія вже стартував. Їх можна придбати за посиланням: квитки на матч Україна — Іспанія!
Ранній початок зустрічі пов’язаний із календарем FIBA: цього ж дня на арені заплановано матч Латвія — Польща (19:30), тож було ухвалено рішення зіграти вдень.
Зазначимо, що в рамках другого ігрового вікна кваліфікації збірні України та Іспанії зустрінуться двічі — матч-відповідь відбудеться 2 березня в Ов’єдо та розпочнеться о 21:30.










