У Южному розпочалася бронзова серія Суперліги Парі-Матч

Хімік повів у гонитві за бронзові нагороди української Суперліги Парі-Матч.

Зробивши ключовий ривок в третій чверті господарі паркету забезпечили собі комфортну різницю та не перемогли.

Анкета матчу:

Южне. ФСК “Олімп”

БК “Хімік” – МБК “Миколаїв” – 71:60 (17:16, 19:18, 16:5, 19:21)

Рахунок серїі: 1:0

БК “Хімік”: Петров - 20оч, 9пб; Павлов - 10оч, 10пб.

МБК “Миколаїв”: Носков - 15оч, 5пб; Кушніров - 11оч, 7пб.

Повна статистика матчу

Гравці з Миколаєва виграли стартове вкидання та одразу помчали в атаку. Обидві команди на стартових хвилинах намагалися швидко рухати м’яч та тим самим демонструвати швидкий баскетбол, проте як в одних так і в інших мав місце стартовий мандраж.  Відкрито рахунок у грі було на екваторі другої хвилини – відзначився Вячеслав Петров. В миколаївців у стартовому відтинку був надзвичайно активним Олександр Кушніров, який набрав перші 4 бали для свого клубу. Після цього господарі паркету декілька разів намагалися відірватися у рахунку, але в корабелів завжди відповідав Давидюк, який своїми влучаннями двічі зрівнював рахунок лише в першій чверті. На перерву ж команди пішли за мінімальної переваги “Хіміка”- 17:16.

На старті другої десятихвилинки “Хімік” вчергове помчав вперед та відірвався в рахунку, проте знову гравці Миколаєва зуміли зрівняти цифри на табло в ФСК “Олімп”. В другій чверті команди зробили більший акцент на дії у нападі, в результаті чого дещо збільшилася результативність в обох колективів, але так само збільшилося і число втрат.

“Хімік” намагався за собою вести молодий Ілля Сидоров, який раз по раз атакував кільце суперника, щоправда часто ці кидки цілі не досягали. В другій половині чверті южненці таки знову зуміли відірватися від суперника, але іншої думки був лідер “Миколаєва” – форвард Носков, який влучив ефектний дальній баззер за 3 секунди до завершення періоду та встановив підсумковий рахунок 36:34.

Третя чверть виявилася вирішальною у матчі. Команда Валерія Степановського зуміла вдало діяти під своїм кільцем та здобула важливі очки у нападі – як результат – на останню перерву команди пішли за +13 для южненців.

В четвертій десятихвилинці Володимир Полях намагався змінити малюнок гри, проте наблизитися на небезпечну відстань команді гостей так і не вдалося.
Тож після першого матчу “бронзової серії” лідерство захопив “Хімік”.
Наступна гра між командами відбудеться вже за день - 25 квітня.

Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.
Бронза для Київ-Баскета — емоції та церемонія нагородження: фотогалерея
Столична команда завоювала медалі за підсумком сезону 2023/24
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи в серії за бронзу: відео коментарів після гри
Відео23.04.2024
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою киян
Вадима Заплотинського визнано найкращим гравцем захисного плану сезону Суперліги
Лідер Київ-Баскету допоміг столичному клубу завоювати бронзу
Андрій Агафонов — найкращий центровий сезону Суперліги Favbet
Бігмен Черкаських Мавп отримав індивідуальну нагороду
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи та завоював бронзу Суперліги Favbet
Команда Дмитра Забірченка виграла обидва матчі серії
Дніпро обіграв Рівне і вийшов вперед в фінальній серії: хайлайти Суперліги Favbet 20 квітня